درخواست کارآموزی

اصول اولیه نصب دزدگیر اماکن – روش نصب صحیح دزدگیر اماکن – مجتمع آموزش برق

آنتن مرکزی چیست؟ – معرفی آنتن مرکزی – مجتمع آموزش برق
آگوست 21, 2019
نصب دزدگیر خودرو
نحوه نصب دزدگیر خودرو – اصول نصب دزدگیر بر روی خودرو – مجتمع آموزش برق
سپتامبر 7, 2019

اصول اولیه نصب دزدگیر اماکن – روش نصب صحیح دزدگیر اماکن – مجتمع آموزش برق

نصب دزدگیر اماکن

نکاتی که در نصب دزدگیر منزل باید به آن ها توجه داشته باشید !

                     نصب دزدگیر اماکن     

اگر می خواهید خانه ی خود را از ورود سارقان ایمن کنید، نصب و راه اندازی یک سیستم ایمنی در منزل می تواند ایده ی خوبی باشد.

یک سیستم دزدگیر اگر به خوبی نصب شود می تواند یک بازدارنده ی خوب برای سارقان و اشخاص غریبه ای که قصد ورود به منزل شما را دارند باشد و موجب ترس آن ها شود.

همچنین نصب این سیستم می تواند آسایش خیال را برای صاحب خانه به همراه بیاورد. با این وجود در نصب این سیستم ها باید به نکاتی توجه داشت که در ادامه به بیان تعدادی از این نکات می پردازیم .

از طرح مناسبی برای نصب دزدگیر و سنسور ها استفاده کنید.

برای تحت پوشش قرار دادن نقاط مهم خانه ی خود مانند راهرو ها و ورودی ها از حداقل تعداد سنسور استفاده کنید. هرچه تعداد سنسور هایی که استفاده می کنید کمتر باشد احتمال اینکه سیستم به اشتباه به صدا درآید کمتر خواهد بود.

از سنسورهای خوب و با کیفیت استفاده کنید.

یک سنسور خوب بهتر از ده سنسور ارزان قیمت و بی کیفیت است. یک سنسور باید به اندازه ای خوب باشد که شما بتوانید به عملکرد آن اطمینان کنید.

از یک کنترل پنل با کیفیت که دارای باتری همراه است استفاده کنید.

باتری بسیار مهم است زیرا منبع نیروی سیستم را ثابت نگه می دارد و به این ترتیب سیستم را قابل اطمینان تر می سازد. همچنین به طور منظم باتری ها را تعویض کنید.

اگر خودتان به میزان قابل توجهی تجربه ی کارهای الکترونیکی و نصب سیستم های الکتریکی را ندارید، هرگز سعی نکنید که سیستم امنیتی خانه تان را خودتان نصب کنید.

این کار ارزش این را ندارد که دائماً به خاطر هشدارهای اشتباه سیستم اذیت شوید.

صدای هشدار دهنده ها معمولاً بسیار زیاد است.

برای محافظت از گوش خود بهتر است که یک هشدار دهنده با صدای بلند در بیرون از خانه نصب کنید تا همسایه ها بتوانند به راحتی صدای آن را بشنوند و آگاه شوند، و یک هشدار دهنده با صدای کمتر در داخل خانه نصب کنید.

جعبه ی کنترل سیستم دزدگیر خود را در یک مکان غیر قابل دسترس مانند داخل یک کمد و یا اتاق زیر شیروانی که مطمئن هستید دارای قفل محکمی هستند نصب کنید.

این کار از دسترسی سارقین به جعبه ی کنترل و از کار انداختن سیستم دزدگیر جلوگیری می کند.

برای این که بدانید چگونه درست از سیستم امنیتی خود استفاده کنید به دفترچه راهنمای آن مراجعه کرده و با دقت آن را مطالعه کنید.

ممکن است عملکرد سیستم هایی با مدل های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد.

 همیشه سیستم امنیتی خود را قبل از استفاده امتحان کنید. عدم انجام این کار می تواند باعث فعال شدن آلارم به صورت اشتباه شود .

اگر پس از وارد شدن به منزل یک صدای بوق سریع شنیدید به این معناست که قبل از ورود شما دزدگیر به صدا درآمده است و ممکن است هنوز فردی در داخل خانه تان باشد. بهتر است خانه را ترک کرده و با پلیس تماس بگیرید و منتظر کمک بمانید.

توجه داشته باشید که سنسور های داخلی و بیرونی با یکدیگر متفاوت هستند بنابراین هرگز از سنسور های داخلی برای محیط بیرون از خانه استفاده نکنید.

 

دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن به صورت عملی ویژه بازار کار در مجتمع آموزش برق به صورت صفر تا صد توسط اساتید مجرب برگزار می گردد.