Search
Generic filters
مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته

مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته


ما برخی از مزایای اصلی استفاده از سیستم دوربین مدار بسته را که می تواند در محل کار و اقامت شما داشته باشد گردآوری کرده ایم.

یک سیستم مدار بسته (تلویزیون مدار بسته) امکان استفاده از دوربین فیلمبرداری برای نظارت بر فضای داخلی و خارجی یک خاصیت ، انتقال سیگنال به یک مانیتور یا مجموعه ای از مانیتورها را فراهم می کند.

هر روز بیشتر ما از مزایای سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته استفاده می کنیم. در انگلیس اکنون تخمین زده می شود که تعداد دوربین ها برای هر نفر بیش از هر کشور دیگر در جهان است.کمیسر پلیس متروپولیتن ، برنارد هوگان هاو ، استفاده از دوربین مداربسته را ترویج داد و گفت که دوربین ها باید توسط صاحبان خانه و مشاغل نصب شود تا به کارآگاهان در حل جرایم کمک کند.نیاز به سیستم های مداربسته مسکونی و تجاری بیشتر از هر زمان دیگری است. با گزارش تعداد ناچیزی از افسران پلیس که در خیابان های ما گشت زنی می کنند ، کل تخلفات ثبت شده 14٪ افزایش یافته است ، همانطور که توسط ایندیپندنت در سال 2018 گزارش شده است.

مزیت های استفاده از دوربین مدار بسته

گذشته از مزیت آشکار توانایی نظارت بر محل کار ، در اینجا مزایای استفاده از سیستم دوربین مدار بسته در سال 2019 وجود دارد:

بازدارنده فعالیت مجرمانه

این بزرگترین و شناخته شده ترین مزیت برای کسانی است که تصمیم می گیرند سیستم های دوربین مداربسته را به دارایی خود اضافه کنند. خارج از توانایی نظارت بر مکان شما ، دوربین های مداربسته یک عامل بازدارنده عالی برای سارقین است.

درست مانند دیدن یک سیستم هشدار نصب شده ، یک متجاوز که دوربین ها را می بیند ممکن است تصمیم بگیرد که جابجایی در جاهای دیگر راحت تر و ایمن تر است. جلوگیری از نفوذ بسیار بهتر از مقابله با آن پس از وقوع آن است.

    “بیشتر جنایتکاران کاملاً بی نظم هستند ، و در مورد آن فکر نمی کنند. دلیل بالا بودن دوربین ها دو برابر است. یکی این است که آن را از خطر دور کنیم. “

مطالعات نشان داده است که استفاده ازنصب دوربین مدار بسته در پارکینگ ها منجر به کاهش 51 درصدی جرم شده است. در مناطق حمل و نقل عمومی 23 درصد کاهش در جرم و جنایت. و در محیط های عمومی ، 7 درصد کاهش در جرم و جنایت. حتی کمترین رقم یعنی 7٪ نیز پیشرفت چشمگیری است.

گزارشی که توسط اداره آمار ملی در سال 2017 نوشته شده نشان می دهد که از هر 100 خانه 2 نفر قربانی سرقت شده اند ، با 40٪ حوادث در ساعات کار در حالی که اشغالگران از املاک خود دور هستند.

در همین گزارش ، 70٪ از سارقین از طریق درب ورودی وارد خانه می شوند ، در حالی که 30٪ باقیمانده از پنجره ها به عنوان ورودی استفاده می کنند. بنابراین ، نشان دادن دوربین ها به سمت این مسیرهای ورودی بهترین و استراتژیک ترین مکان برای افزودن دستگاه دوربین مداربسته است.

بهبود نرخ بیمه خانه

با جلوگیری از فعالیت مجرمانه ، سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته هزینه های بیمه خانه و دارایی شما را کاهش می دهد. شما کمتر هدف قرار می گیرید ، بنابراین خطر کاهش می یابد ، به این معنی که قیمت بیمه شما نیز کاهش می یابد.

    “اگر شما قربانی سرقت شوید و خانه شما از امنیت کافی برخوردار نباشد ، ممکن است متوجه شوید که ارائه دهنده بیمه خانه شما می تواند ادعای شما را زیر سوال ببرد و از بازپرداخت خسارت شما خودداری کند.”

دوربین مدار بسته علاوه بر اینکه هدف کمتری است ، شواهدی را در مورد ادعاهای بیمه ارائه می دهد که ممکن است در غیر این صورت نداشته باشید

هرچه مدارک بیشتری برای اثبات ادعای خود داشته باشید ، بهتر است ، و بدون شک شرایط ادعای شما را اثبات می کند

آرامش خاطر

یک سیستم دوربین ، به ویژه در مناطقی که میزان جرم در آنها بالا است ، احساس امنیت و اطمینان بیشتری در افراد ایجاد می کند.

بسیاری از مدل های پیشرفته تر بی سیم هستند ، به این معنی که می توان آنها را از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود مشاهده و کنترل کرد.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا با کلیک یک دکمه در محل حضور خود را بررسی و بررسی کنید ، بنابراین امنیت خانه شما همیشه در دسترس است

مقرون به صرفه

سیستم دوربین مدار بسته نوعی امنیت اقتصادی است. پس از نصب سیستم ، نگهداری آنها بسیار آسان بوده و نیاز به جبران خسارت کمی دارد.

از تمیز بودن دوربین های خود اطمینان حاصل کنید تا بهترین عملکرد را از سیستم خود بگیرید. به غیر از این ، سیستم های مداربسته سالها محل زندگی شما را ایمن نگه می دارند.

Broadsword خدمات تعمیر و نگهداری هر دستگاه امنیتی و همچنین تعمیرات دوربین مداربسته را ارائه می دهد. اگر به کمک نیاز دارید ، لطفاً در اینجا با ما تماس بگیرید

رای دهید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اینستاگرام
تماس