آموزش افترافکت After Effects – آموزش حرفه ای ساخت موشن گرافی

آموزش افترافکت یکی دیگر از دوره های دپارتمان کامپیوتر این آموزشگاه می باشد که شما میتوانید جهت شرکت در این دوره و یادگیری مباحث مربوط به این نرم افزار با آموزشگاه تماس حاصل فرمائید.
After Effects نام نرم افزاریی است که در خلق جلوه های ویژه بصری ، انیمیشن سازی و … کاربرد دارد و از بازار کار و درآمد بسیار مناسبی برخوردار می باشد ، شما ضمن گذراندن این دوره از پشتیبانی استاد دوره بهره مند خواهید بود و همچنین مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهید نمود.

ویدیو معرفی آموزشگاه

سرفصل های آموزش افترافکت

سرفصل های دوره

 • آشنایی و معرفی برنامه After Effects
 • معرفی محیط کاری برنامه
 • آشنایی با چگونگی درج رسانه ها در برنامه و مدیریت آنها
 • معرفی قابلیت کامپوزیشن
 • آشنایی با مبانی لایه ها و تنظیمات مربوطه
 • آشنایی با keyframe و مقدمات انیمیشن 2 بعدی
 • معرفی افکت ها در نرم افزار افترافکت و کار با آنها
 • آشنایی با مبحث 3 بعدی در افترافکت
 • آشنایی با کار با پلاگین ها و اسکریپت های مختلف
 • معرفی بخش تایم لاین (TimeLine)
 • بررسی کامل shape layer ها و تنظیمات آنها
 • آموزش کار با Text Layer و مباحث مربوط به آن
 • معرفی Mask و مدهای تصویری
 • معرفی Hotkeyها و کاربرد آنها
 • آشنایی با نحوه حذف پرده آبی و سبز
 • یادگیری مبحث کنترل و تنظیمات مربوط به دوبین
 • آموزش تخصصی کار با آبجکت های 3D
 • آشنایی با پریست ها
 • آشنایی با تنظیمات و اصول خروجی گرفتن از پروژه به همراه برنامه Adobe Media Encoder
 • و …

نظرات کارآموزان

شهریه دوره آموزش افترافکت After Effects

نام دوره شهریه عادی شهریه با تخفیف شهریه خصوصی
آموزش افترافکت After Effects 2/000/000 تومان 1/400/000 تومان 2/500/000 تومان
شرکت در دوره کارآموزی بصورت رایـگان پس از اتمام دوره آموزشی برای کارآموزان عزیز
سوالات متدوال

جهت شرکت در این می بایست تسلط کافی به کامپیوتر داشته باشید و آشنایی با نرم افزار فتوشاپ جهت سهولت آموزش مزیت محسوب می گردد.

خیر ، آموزشگاه مجهز به کامپیوتر می باشد و هر کارآموز یک سیستم در اختیار خواهد داشت.

با توجه نیاز حرفه های مختلف اعم از انیمیشن سازی ، بازی سازی ، فیلمسازی و ... این رشته بارار مناسبی دارد و همینطور از درآمد بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

پس از اتمام دوره کارآموز محترم مدرک معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای دریافت خواهد کرد.

این دوره جهت درک مفاهیم بصورت کاملا عملی برگزار می گردد.

پیش ثبت نام دوره
پشتیبانی نامحدود دوره
مدرک فنی حرفه ای
تجدید دوره رایگان
دسترسی حمل ونقل عمومی
کارعملی در کارگاه مجهز
برگزاری دوره آنلاین
مقالات مرتبط
دوره های پربازدید آموزشگاه
معرفی جامع این حرفه

دوره آموزش افتر افکت

عملکرد ، دامنه و تنوع عوامل موجود در  برنامه ادوب افتر افکت حیرت انگیز  است. جای تعجب نیست که کسانی که بر آن تسلط دارند ، در زمینه های خود رهبر می شوند، به دنبال موفقیت های خود می گردند و ستایش می کنند. این یک برنامه خلاقانه فوق العاده است که حتی برای سخت گیرترین فرد حرفه ای نیز بی حد و حصر و خیره کننده است. هنوز هم ممکن است بپرسید – چرا یادگیری افتر افکت ?

دوره آموزش افتر افکت

شما می توانید سالها در مورد همه پیچیدگی ها ، سطوح ، پیشرفت ها و توانایی های برنامه یاد بگیرید و هنوز همه چیز را در مورد آن نمی دانید – یعنی اگر تصمیم بگیرید که مثل خیلی ها آن را به تنهایی ادامه دهید. شما عنوان یک حرفه ای خلاق ، هوشمندانه چیزهای زیادی در مورد چگونگی کسب اطلاعات رایگان بصورت آنلاین می دانید. شما می دانید که می توانید بسیاری از آموزشهای آنلاین رایگان را تماشا کنید که ظاهرا همه چیزهایی را که .می توانید بدانید به شما یاد می دهد شما می دانید که در کارهایی که انجام می دهید نیز مهارت دارید. بنابراین می دانید که تا زمانی که چیزی یاد می گیرید ، از آنچه در دنیای خلاقیت اتفاق می افتد مطلع هستید. خوب ، این همه خوب است تا یک نقطه ، و برای شما عزیزان بسیار خوب است که سرسختی ، آینده نگری و کوشش زیادی دارید که می خواهید بیشتر بیاموزید ، افق دید خود را گسترش دهید ، مهارت های خود را تقویت کنید و در بالای بازی خود بمانید. اما ، سلام – چند ماه وقت آزاد باید صدها گزینه را انتخاب کنید و کلیک کنید ، بعضی از آنها می دانید حتی به اندازه شما خوب نیستند؟ در آکادمی آموزش برق  کلاس ، متخصصان صنعت ما در تمام ویژگی ها و ویژگی های این برنامه آموزش دیده اند و تبحر دارند تا مجبور نشوید در باتلاق بیش از حد اطلاعات گم شوید. آنها می دانند چه چیزی به شما آموزش دهند ، چگونه آن را آموزش دهند و مهمتر از همه ، چگونه شما را در به دست آوردن بیشترین میزان از هر دوره ای که ارائه می دهند حمایت کنند .

یاد گرفتن افتر افکت کمی شبیه تلاش برای تبدیل شدن به یک راننده است

اتومبیلرانی فرمول 1 است. شما رانندگی بلدید. شما قوانین مسیر را می دانید. شما می دانید که چه کاری باید انجام دهید و چه نتیجه ای می خواهید. باید آسان باشد

، درست است؟ خوب … نه … نه ویژگی های خاص و خصوصیات کل فرآیند وجود دارد که فقط یک متخصص می تواند به شما یاد دهد. می توانید هر چقدر می خواهید بخوانید. شما می توانید تا آنجا که می توانید فیلم های آموزشی تماشا کنید. شما می توانید كل ست با رانندگان مصاحبه کنید ، اما تا گی اران و از آنها در کنار شما نشسته و هنگام رالیدگی به لسا مشاوره نمی دهد ، می توانید نه تنها رانندگی به شما مشاوره نمی دهد ، می توانید نه تنها ظرفیت ماشین بلکه توانایی خود را کاملا بفهمید. به شما .یاد می دهند که توسط یک برنده برنده شوید

این جایی است که حرفه ای های واقعی به کار خود می افتند – یک ستاره ورزشی برای قهرمان شدن به راهنمایی و سیلی که به پشت هم بازی های خود می زند اعتماد نمی کند. یک متخصص واقعی برای آموزش ، یادگیری ، پذیرفتن راهنمایی از کسانی که بهترین چیز را دارند وقت می گذارد. بنابراین گرچه بسیار خوب و شگفت انگیز است که شما مایل به یادگیری آن هستید ، اما حتی بهتر است که بخواهید در خود و آینده خود سرمایه گذاری کنید و دوره های حضوری واقعی را با یک متخصص درست در کنار خود برای راهنمایی و مشاوره خود بگذرانید. همینطور که می روید Adobe After Effects دوره های کلاس آکادمی در شگفت انگیز است. بینش ها، تکنیک ها و نکات داخلی حرفه ای که دریافت خواهید کرد ، ذهن شما را خسته می کند. تا زمانی که یاد نگیرید چگونه به درستی از ابزار تجارت خود استفاده کنید ، هیچ وقت از توانایی واقعی خود اگاهی نخواهید داشت.

قدرت افتر افکت را گسترش دهید

فرصتهای زیادی برای ایجاد امکانات برای گسترش قابلیتهای استفاده ، اسکریپتها و پانلهایی وجود دارد که بصورت یکپارچه در گردش کار موجود ادغام می شوند. جلوه های بصری خیره کننده ایجاد کنید ، عناصر پروژه را دستکاری کنید و کارهای پیچیده را با استفاده خودکار انجام دهید .

گردش کار پیچیده را خودکار کنید

خودکار با استفاده از اسکریپت هایی که از یک مورد منو یا خط فرمان اجرا می شوند. پانل های جدید اضافه کنید که در داخل لنگرگاه قرار می گیرند و اندازه آنها را تغییر می دهند. چگونگی مدیریت رسانه را ساده کنید. جستجو و مصرف رسانه منبع را ساده کرده و مراحل خسته کننده و مستعد خطا را برای تحویل نهایی خودکار انجام دهید.

جلوه های بصری خیره کننده بسازید

با طیف گسترده ای از کنترل های پارامتر داخلی و انواع داده ها شروع کنید یا خود را بسازید. بافرهای تصویر را با عمق رنگ از نقطه شناور 8 بیتی تا 32 بیتی پشتیبانی کنید. وابستگی های پارامتر را تنظیم کنید و حتی عناصر پروژه را براساس تنظیمات پارامتر تغییر دهید. جلوه های ساخته شده با پلاگین اس دی کی را می توان با پریمیر پرو سازگار کرد.

ابزارهای دیگر را در گردش کار خود ادغام کنید

هنرمندان افتر افکت را نه تنها به دلیل کارهایی که می توان در برنامه انجام داد ، بلکه به دلیل اتصال آن به سایر ابزارهای گردش کار دوست دارند. آیا به روش جدیدی برای کار پس از اثر با سایر ابزارها فکر می کنید؟ پانل ها ، اسکریپت ها و رابط خط فرمان می توانند به شما در ایجاد آن اتصال کمک کنند.

ایا این برنامه مجانی است؟

برنامه افتر افکت سطح چشمگیر آن است – و شما فکر می کنید که این تنها برنامه پیچیده در نوع خود است. این برای یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس است اما یادگیری ان مجانی نیست و برای یادگیری ان هزینه ی کمی لازم ایت

به طور کلی معنی لغوی این کلمه چیست ؟

تاثیری که پس از فاصله زمانی علت خود را دنبال می کند .

چرا باید افتر افکت را یاد بگیریم ؟  با یاد گرفتن افتر افکت چه گزینه های شغلی ای را می توانیم به عنوان سفارش کار داشته باشیم ؟

همانطور که میدانید محیط کاری شما به شکل فریلنسینگ خواهید بود و ردبعضی مواقع می توانید استخدام شرکت هایی شوید و به شکل حضوری و غیر فریلنسری و در قالب استخدامی کار بکنید . افتر افکت در زمینه های زیر کاربرد دارد و شرکت هایی که از شما کارهایی با ماهیت مطالب زیر می خواهند می توانند روی مهارت شما درمورد افتر افکت حساب باز کنند .

 1. افتر افکت ، ارائه ویدئو را افزایش می دهد.

هنگامی که قصد ایجاد یک ارائه را دارید چه برای مدرسه و چه برای کسب و کار ، بهترین گزینه ای که ممکن است استفاده کنید Microsoft PowerPoint است. در بحث حرفه ای بودن ارائه اسلایدهای ساخته شده در MS PowerPoint شکی نیست. برای ارائه ارائه شما در رویکردی متفاوت ، پس از جلوه ها سبک خارق العاده ای اضافه می کنند که مخاطبان شما را شوکه می کند. این مورد معمولاً در ارائه ویدیو برای تحریک بخشیدن به توضیحات با استفاده از برخی متون و تصاویر استفاده می شود.

 1. افتر افکت جلوه های بصری حماسی ایجاد می کند.

اگر از طرفداران برخی از فیلم هایی هستید که صرفاً توسط جلوه های بصری خلق شده اند ، ممکن است تعجب کنید که چگونه این فیلم ها را خلق کرده اند. خوب ، برخی از طراحان گرافیک حرکتی پس از جلوه ها نه تنها برای بهبود صحنه بلکه برای ایجاد “صحنه ای نامرئی” استفاده کردند. صحنه نامرئی به معنای مکانی است که در واقع وجود ندارد. این معمولاً در فیلم های نوع فانتزی از طریق پسوندهای ست و نقاشی مات دیده می شود. جلوه های بعدی همچنین می توانند گرافیک متحرک و عناصر جادویی قابل توجهی ایجاد کنند.

 1. افتر افکت Motion Graphic غیرقابل توقف را تولید می کند.

ایجاد توهم حرکت با استفاده از گرافیک هنر حرکت امکان پذیر خواهد بود. ممکن است به صورت عناصر مختلفی مانند متن ، فیلم ویدئویی ، تصاویر و موارد دیگر باشد. طراحی گرافیک و طراحی گرافیک حرکتی تا حدودی مشابه است. تنها تفاوت این است که گرافیک در حال حرکت است.

 1. افتر افکت عناوین متحرک خیره کننده ای را ارائه می دهد.

ساخت عناوین متحرک ممکن است جذابیت فناوری و آینده نگرانه ارائه متن شما را تقویت کند. درصد کسالت خواندن متون ساده برای توضیح را کاهش می دهد. افزودن انیمیشن به ارائه متن ، توجه بینندگان بیشتری را جلب می کند. این هنر معمولاً در تبلیغات تلویزیونی برای تبلیغ برندها ، محصولات و خدمات انجام می شود. زمان آن است که از ارائه متن ثابت خودداری کرده و آنها را به حرکت درآورید.

 1. افتر افکت حرکت 3D را زیبا می کند.

اگر جلوه ظاهری را تقویت نکنید ، صحنه سه بعدی ساخته نخواهد شد. با کمک Adobe پس از جلوه ها ، شما در واقع دو هنر مختلف را در یک جا تمرین می کنید. برای زیباسازی صحنه می توانید از اصلاحات پیشرفته رنگ استفاده کنید ، برخی از عناصر موجود را قرار دهید یا صحنه ها و شخصیت های اضافی را ادغام کنید. افتر اثرات به عنوان یک نکروزه کننده عمل می کند زیرا باعث زنده شدن کارهای سه بعدی شما می شود.

 1. افتر افکت نام تجاری شما را به روشی تکان دهنده نشان می دهد.

اگر می خواهید چیز جدیدی به بازدیدکنندگان ، خوانندگان یا بینندگان خود نشان دهید ، فاش کردن هویت نام تجاری خود با استفاده از افتر افکت روش خوبی است. “لوگو آشکار” یکی از محبوب ترین سبک های انیمیشن است که در هنگام ارتقا effects هویت فرد با استفاده از افتر افکت استفاده می شود. این تکنیک مطمئناً احساس بسیار خوبی را به ذهن آنها سوق می دهد و در آینده مشتری های بیشتری را به خود جلب می کند.

 1. افتر افکت فیلم های زنده را تقویت می کند.

وقتی بچه بودم ، اگر بعضی صحنه های اکشن واقعاً اسلحه هایشان را شلیک می کنند ، واقعاً گیج می شوم. اکنون که از هنر ویرایش ویدئو آگاه شدم ، فهمیدم که این فلاش های پوزه درست نیست. برخی از انفجارهای آتش ، شلیک اسلحه ، پاشیدن خون نیز بخشی از این توهم است. اگر می خواهید این ترفند را بدانید ، می توانید Action Essentials 2 را کمی جستجو کنید ، زیرا این مجموعه فیلم های اکشن پیش کلید را با کیفیت بالا تشکیل داده است. با استفاده از این تصاویر اکشن سهام می توانید در چند ثانیه صحنه اکشن بسازید.

 1. افتر افکت صحنه ای باورنکردنی ایجاد می کند.

خلق صحنه ای باورنکردنی در مکانی که در واقع وجود ندارد یکی از بخشهای بسیار ستودنی یک فیلم است. با استفاده از هنر نقاشی مات می توان پسوندهای ست را ایجاد کرد. این یک فرآیند برای نشان دادن توهم است که نه تنها از گرافیک های نقاشی شده بلکه از ابزار ویرایش فیلم برای ساخت مناظر و مجموعه های مجازی دیگر استفاده می شود. با جلوه های بعدی ، می توان چیزی مانند مکان های غیرممکن برای صحنه های باورنکردنی ایجاد کرد.

 1. افتر افکت تکنیک های تبلیغاتی شما را بهبود می بخشد.

در این عصر مدرن ، یکی از روش های جذب مشتری استفاده از تبلیغات تلویزیونی است. اما نه فقط یک تبلیغ تلویزیونی ، بلکه باید خلاقانه و جذاب باشد تا برداشت خوبی از بینندگان بگذارد. به جای استفاده از متون ثابت ، متحرک سازی اشیا مختلف و همچنین برچسب ها تبلیغات شما را بهبود می بخشد. افتر افکت همچنین می تواند با عبور از مرز خلاقیت تبلیغات ، این روش را امکان پذیر کند.

 1. افتر افکت دلایل شخصی را بیان می کند.

Adobe after effects واقعاً ابزاری عالی برای دستکاری فیلم ها است. اگر اهل این نوع هنر هستید ، وقت آن است که تجربیات خود را برای الهام بخشیدن به دیگران به اشتراک بگذارید. ممکن است دلیل شخصی خود را بیان کنید که چرا دیگران باید این هنر را یاد بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام
تماس
WeCreativez WhatsApp Support
اگر درباره دوره های آموزشی سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟