هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل


دسته بندی: مقالات تعمیـر گــوشی

امروزه، ورود به یک حوزه فنی و کار کردن در آن زمینه، نیاز به زمان و هزینه زیادی دارد. با این حال، اگر در دانشگاه در رشته مورد علاقه خود تحصیل نکرده اید یا نمی خواهید این همه وقت و هزینه صرف آموزش نمایید، ممکن است بخواهید شیوه های دیگری را امتحان کنید. مشاغلی وجود دارند که فقط نیاز به یادگیری چند مفهوم اساسی دارند که می توانید از طریق دوره های کوتاه مدت یا میان مدت بدون صرف هزینه زیاد، اقدام به یادگیری آنها نمایید.

 شغل تکنسین تعمیر تلفن همراه یکی از این شغل هاست. اگر قصد دارید در این زمینه کسب و کاری ایجاد کنید، می توانید در آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزادی که در سطح شهر موجود می باشند، ثبت نام کرده و به کسب مهارت بپردازید.

مزیت استفاده از این روش این است که شما دانش زیادی را کسب می کنید و ترفندهای مختلفی را هم به صورت تئوری و هم عملی یاد می گیرید بدون این که واقعاً مبلغ زیادی را خرج نمایید. در ادامه ما به طور کامل به دوره تعمیرات موبایل و هزینه دوره آموزش تعمیرات موبایل خواهیم پرداخت.

دوره آموزش تعمیرات موبایل چقدر هزینه دارد؟

برای این که بتوانید تلفن های هوشمند را تعمیر کنید، باید درک عمیقی از تلفن های هوشمند، نحوه کار آنها و تمام اجزای داخلی به کار رفته در آنها داشته باشید.

شرکت در دوره تعمیر تلفن های هوشمند بهترین راه برای به دست آوردن این دانش است، زیرا به شما امکان می دهد به صورت ساختاری و ساده مباحث مختلف را بیاموزید.

 دوره آموزش تعمیرات موبایل در مجتمع آموزشی برق شامل یک سری سرفصل ها می باشد که توسط افرادی که دانش تخصصی در زمینه تعمیر گوشی های هوشمند دارند آموزش داده می شود. هر یک ازسرفصل ها نشان دهنده مشکلات و خطاهایی است که احتمالاً تلفن های هوشمند با آن مواجه می گردند و به شما نشان می دهد چگونه مشکل را شناسایی کرده و نحوه تعمیر یا تعویض قطعات معیوب را به شما نشان می دهد.

دوره ما یک روش ساده و آسان برای یادگیری همه چیزهایی است که شما در مورد نحوه کار تلفن های هوشمند و چگونگی توانایی تعمیر آنها نیاز دارید.

ویژگی های دوره آموزش تعمیرات موبایل

در دوره آموزش تعمیرات موبایل در مجتمع آموزشی برق، ما به کارآموزان آموزش های به روز، با فن آوری بالا و جامع را با 100٪ آموزش عملی و عمیق در تمام جنبه های تئوری و تعمیر تلفن های همراه به صورت حرفه ای به عنوان یک تکنسین خبره تلفن همراه ارائه می دهیم.

دوره آموزش تعمیر تلفن های همراه هوشمند به سه قسمت تئوری، آموزش های عملی و تمرین به صورت فردی تقسیم شده است. در عمل ما مارک و مدل های مختلفی از تعمیر سطح تراشه تلفن همراه را آموزش می دهیم. دوره های آموزشی تعمیرات موبایل توسط اساتید و مدرسین باتجربه با دانش فنی و میدانی تدریس می شود. با راهنمایی ها و آموزش های این موسسه بسیاری از کارآموزان دوره های آموزشی خود را با موفقیت به پایان رسانده اند. ما بسیار مفتخریم که اکثر دانشجویان پس از گذراندن موفقیت آمیز آموزش خود، موفق به خود اشتغالی و راه اندازی تعمیرگاه تخصصی موبایل شده اند و یا در بسیاری از سازمان ها و شرکت های تعمیراتی معتبر مستقر شده اند.

حقایقی درباره تجارت تعمیرات موبایل

امروزه  تقریباً 52٪ از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند  و این چیزی کمتر از 4 میلیارد نفر است. دسترسی به اینترنت در سال های اخیر به دلیل تکنولوژی گوشی های هوشمند بسیار راحت تر شده است و امروزه کمتر کسی را مشاهده می کنید که از تلفن های همراه هوشمند یا smart phone برخوردار نباشد.

 تعمیر تلفن های هوشمند بخش عمده ای از صنعت است. IBISWorld درآمد سالانه صنعت تعمیر تلفن های همراه را با نرخ رشد سالانه 3 درصد 4 میلیارد دلار تخمین می زند. تعمیرات موبایل در تمامی کشورهای دنیا از جمله مشاغل پردرآمد بوده و افراد بسیاری تمایل به فعالیت در این حوزه دارند.

 SquareTrade، یک شرکت بیمه تلفن های هوشمند، گزارش می دهد “تلفن همراه در ایالات متحده هر دو ثانیه خراب می شود.” مونتاژ LCD های شکسته شده، عمر باتری کوتاه و سایر قطعات قابل شکستن نیز به بازار پایدار تعمیرگاه های گوشی های هوشمند کمک می کند. تعمیر تبلت نیز به سرعت سهم بازار را به دست می آورد.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل

یکی از موارد مهمی که افراد در هنگام ثبت نام در دوره های آموزشی به آن توجه دارند، شهریه دریافتی توسط آموزشگاه می باشد.

این مبلغ به عواملی از جمله نوع موسسه ارائه دهنده دوره، ماهیت و نوع دوره، سطح دشواری، مدت زمان آموزش و غیره بستگی دارد. در صورت ارائه مدرک، هزینه دوره بیشتر خواهد بود.

بنابراین در ابتدا و پیش از پرداخت شهریه نیاز است تا در رابطه با امکانات مختلف آموزشگاه و همچنین کیفیت دوره تحقیقات کافی را به عمل آورد. آموزشگاه باید از کارگاه های عملی مجهز برخوردار باشد و تعداد شرکت کنندگان در هر دوره زیاد نباشد تا کارآموزان بتوانند به راحتی مهارت های مختلف را چه به صورت تئوری و چه عملی فرا گیرند.

علاوه بر آن ارائه مدرک معتبر توسط آموزشگاه از دیگر نکات قابل توجه می باشد. مدرک فنی و حرفه ای که دارای اعتبار بین المللی بوده و بتوان با استفاده از آن در سایر کشورها نیز مشغول به کار شد، یک نکته مثبت برای آموزشگاه به شمار می آید.

شهریه ای که مجتمع آموزشی برق بابت دوره آموزش تعمیرات موبایل از کارآموزان دریافت می کند نسبت به امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد بسیار به صرفه بوده و نسبت به بسیاری از آموزشگاه های دیگر پایین تر می باشد. شما می توانید برای اطلاع از میزان دقیق شهریه ها سری به سایت زده و یا به آموزشگاه مراجعه نموده و با کارشناسان ما صحبت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام
تماس