آموزش مجازی و غیر حضوری تعمیر انواع موبایل اندروید و ios


دسته بندی: مقالات تعمیـر گــوشی

تعمیرات موبایل یکی از مشاغل پرطرفداری است که به دلیل جذابیت های کاری و همچنین میزان درآمد بالایی که دارد در دسته حرفه های پرطرفدار قرار می گیرد و افراد زیادی به ویژه جوانان تمایل دارند تا به صورت حرفه ای وارد این شغل گردند. اما این که چگونه می توان وارد این حرفه شد و چه شرایطی برای تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه ای موبایل لازم است و بسیاری از نکات دیگر در ادامه مطلب به طور کامل بیان شده اند.

بازار کار و آینده شغلی تعمیرات موبایل به چه صورت است؟

پیش از وارد شدن به یک حرفه نیاز است تا در رابطه با بازار کار و میزان درآمدی که برای فرد به همراه دارد و همچنین پیشرفت های شغلی موجود در آن، اطلاعات لازم را کسب نمود. به این ترتیب می توان حساب دخل و خرج های خود را داشت و میزان درآمد خود را افزایش داد.

با توجه به این که در عصر تکنولوژی حاضر، کمتر کسی را می توان یافت که از گوشی های هوشمند برخوردار نباشد، در نتیجه بازار کار تعمیرات موبایل در هر کشوری می تواند از رونق مناسبی برخوردار باشد. آینده صنعت تعمیرات تلفن های همراه پر از فرصت های جدید برای تکنسین های جوان جهت ایجاد شغل خوب و کسب درآمد بالا می باشد.

آموزش مجازی و غیر حضوری تعمیر انواع موبایل اندروید و ios

مزایای انتخاب شغل تعمیرات موبایل چیست؟

شغل تعمیرات موبایل دارای ویژگی ها و مزایایی می باشد که باعث محبوبیت این حرفه در میان افراد شده است. در ادامه به تعدادی از این مزایا اشاره شده است:

  • هیچ سابقه تحصیلی یا فنی برای ورود به این حرفه لازم نیست
  • یادگیری تعمیرات موبایل ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد اما انجام این کار در صورت داشتن مهارت امری بسیار آسان است
  • دوره آموزش تعمیرات موبایل بسیار کوتاه است
  • دوره های ارائه دهنده این آموزش گران نیستند
  • درآمد در این زمینه بسیار خوب است

مهارت هایی که باید در طول دوره آموزش مجازی تعمیرات موبایل خود یاد بگیرید

به عنوان یک تکنسین تعمیرات موبایل، شما باید اطلاعاتی در مورد نرم افزارهای مختلف و همچنین سیستم عامل های تلفن همراه داشته باشید. علاوه بر آن باید نسبت به تمامی قطعات به کار رفته در انواع تلفن همراه و عملکرد آنها آشنایی داشته و قادر به عیب یابی آنها باشید. آشنایی با برندها و مدل های مختلف گوشی های هوشمند و برخورداری از دانش روز و اطلاع از فناوری های جدیدی که وارد موبایل ها می شود از ملزومات فعالیت در این حرفه است.

علاوه بر این، افراد فعال در این حرفه باید سخت کوش ، تلاشگر و کاملاً به روز با تمام تکنیک های نرم افزار تلفن همراه باشند.

آموزش مجازی تعمیرات تلفن همراه

با توجه به مشغله ای که امروزه بسیاری از افراد با آن مواجه می باشند، بسیاری از افراد علاقمند به کسب مهارت در حوزه تعمیرات موبایل، فرصت کافی را برای شرکت در دوره های حضوری مربوطه ندارند. تکلیف این افراد چیست و چگونه می توانند مهارت های مورد نیاز برای شروع به کار در حوزه تعمیرات موبایل را کسب نمایند؟ خوشبختانه با پیشرفتی که در تکنولوژی حاصل شده است امکان برگزاری این کلاس ها به صورت مجازی و آنلاین نیز وجود دارد. کیفیت دوره های آنلاین تعمیرات انواع موبایل با کیفیت کلاس های حضوری برابری کرده و افراد می توانند به همان میزان، دانش خود را در این زمینه افزایش دهند.

مجتمع آموزشی برق که دارای سابقه خوبی در برگزاری کلاس های حضوری تعمیرات موبایل دارد، برای اولین بار اقدام به ارائه دوره های آنلاین و مجازی نیز نموده است. در دوره های آنلاین تعمیرات موبایل یک تیم تصویربرداری خوب و همچنین یک استودیوی حرفه ای وجود دارد که در آن مدرسین دوره به ارائه مباحث به صورت تئوری و عملی می پردازند. آموزش های عملی در کارگاه های مجهز صورت گرفته و انواع ابزار کارهای مورد استفاده در این حرفه به همراه نحوه کار کردن با آنها به کارآموزان معرفی می گردد.

مزایای دوره آنلاین تعمیرات موبایل

دوره آموزش مجازی و غیر حضوری تعمیر انواع موبایل اندروید و ios دارای مزایای بسیاری می باشد که باعث شده تا افراد بسیاری از این دوره ها استقبال نمایند.

زمان مهم ترین چیزی است که در کلاس های غیر حضوری مورد توجه قرار می گیرد. با شرکت در کلاس های آنلاین تعمیرات موبایل زمان زیادی صرف رفت و آمد به محل کلاس ها نشده و افراد می توانند همان زمان را صرف انجام مطالعات بیشتر نمایند. در واقع  با وجود دوره های مجازی می توان مدیریت بهتری بر روی زمان خود داشت.

علاوه بر آن با وجود کلاس های آنلاین شما دسترسی به دوره های آموزشی از هر کجا و در هر زمان خواهید داشت. در صورتی که شاغل می باشید می توانید از کامپیوتر محل کار خود در کلاس ها شرکت نموده و به کسب مهارت بپردازید.

با وجود کمتر شدن رفت و آمدها به محل کلاس ها، تا حد زیادی از هزینه های رفت و آمد نیز جلوگیری شده و صرفه اقتصادی نیز خواهد داشت. تمرکز بسیاری از افراد در کلاس های آنلاین بیشتر است و می توانند مباحث را به صورت کامل تر یاد بگیرند.

به طور کلی می توان گفت دوره مجازی و غیر حضوری تعمیرات انواع موبایل می تواند یک روش موثر و کاربردی برای افرادی باشد که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای در دوره آنلاین تعمیرات موبایل

نکته ای که حائز اهمیت می باشد، این است که مجتمع آموزشی برق به کارآموزانی که به صورت غیر حضوری در کلاس های تعمیرات موبایل شرکت می کنند نیز مدرم فنی و حرفه ای بین المللی ارائه می دهد. در واقع پس از اتمام کلاس ها، افراد باید مباحثی که تدریس شده به همراه جزوه آموزشی که به آنها به صورت پی دی اف ارائه شده است را مطالعه نموده و در آزمون سراسری فنی و حرفه ای شرکت نماید. در نهایت پس از قبولی در آزمون، مدرک فنی و حرفهای معتبر به صورت یک کد در سازمان فنی و حرفه ای برای آنها صادر می گردد و می توانند از مزایای آن استفاده نمایند.

رای دهید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام
تماس