تهران - میدان انقلاب - روبه روی دانشگاه تهران - خیابان فخر رازی - نرسیده به خیابان جمهوری - ابتدای کوچه مهر - پلاک 4

لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ

لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ


تجهیزات کافی شاپ برای تاسیس: شما یک طرح تجاری برای افتتاح کافی شاپ خود در یک مکان عالی دارید. اکنون که زمان راه اندازی کافه است، ممکن است مطمئن نباشید که از کجا شروع کنید. حتی اگر الزامات خاص هر کسب و کار متفاوت باشد، موارد ضروری برای کافی شاپ ها وجود دارد. اگر آماده هستید تا کافی شاپ خود را از رویا به واقعیت تبدیل کنید، لیست لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ را در زیر بررسی کنید.

لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ

لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ

نکاتی که قبل از خرید تجهیزات کافی شاپ باید در نظر بگیرید

قبل از پرداختن به لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ ابتدا باید این حرفه را آموزش دیده باشید. برای این کار می توانید با شرکت در دوره های آموزش کافی شاپ و آموزش باریستا مجمتع آموزش برق بصورت تخصصی و از صفر تا صد تمام آموزش ها را گذرانده و در پایان مدرک فنی حرفه ای این رشته را دریافت نمایید، که این مدرک به شما در تاسیس کافی شاپ بسیار اهمیت دارد.

تجهیزات برای کیفیت قهوه و نوشیدنی های کافی شاپی بسیار مهم هستند و سرمایه گذاری در لوازم مناسب برای موفقیت کسب و کار شما بسیار مهم است. تصمیم بگیرید که کدام بخش ها را در اولویت قرار دهید و ممکن است در هنگام در نظر گرفتن بودجه روی کدام موارد مصالحه کنید.

 • کیفیت تجهیزات و لوازم
 • فضا کافی شاپ
 • چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه شما
 • روش استفاده و تمیز کردن لوازم
 • تامین کنندگان تجهیزات تجاری
 • قیمت گذاری لوازم
نکاتی که قبل از خرید تجهیزات کافی شاپ باید در نظر بگیرید

نکاتی که قبل از خرید تجهیزات کافی شاپ باید در نظر بگیرید

کیفیت تجهیزات و لوازم

کیفیت تجهیزات شما می تواند به طور مستقیم بر کیفیت قهوه شما تأثیر بگذارد. بهترین سرمایه گذاری ممکن را برای کافی شاپ خود در نظر بگیرید و قطعاتی را انتخاب کنید که به خوبی تنظیم و بادوام هستند.

فضا کافی شاپ

حتی بهترین باریستا ها هم نمی توانند در یک محیط کار تنگ و بدون نور کافی کار کنند. همان طور که تجهیزات کافی شاپ خود را انتخاب می کنید، به این فکر کنید که آن ها چگونه با فضایی که طراحی کرده اید قرار می گیرند.

چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه شما

برای تعیین چیدمان تجهیزات خود با باریستا یا یک طراح دکوراسیون داخلی حرفه ای کار کنید. این کار باعث می شود که کافی شاپ شما بدون مشکل و کارآمد کار کند و سپس بسته به چیدمان محیط، تجهیزات و لوازم کافی شاپ خود را تکمیل کنید.

روش استفاده و تمیز کردن لوازم

دستگاه های اسپرسو ساز و قهوه ساز ها نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند. کارکنان خود را آموزش دهید تا تجهیزات را به درستی تمیز کنند تا در بهترین حالت باقی بمانند و با یک تکنسین ماهر دستگاه اسپرسوساز رابطه برقرار کنید. به نماد NSF روی تجهیزات مواد غذایی توجه کنید، که تضمین می کند که آنها با استاندارد های گواهی ایمنی مواد غذایی مطابقت دارند.

تامین کنندگان تجهیزات تجاری

بسیاری از شهر ها دارای فروشگاه های لوازم رستوران و کافی شاپ هستند که طیف وسیعی از تجهیزات تجاری را با قیمت های تقریبا عمده فروشی ارائه می دهند. بهترین تامین کنندگان تجهیزات کسانی هستند که در مورد فناوری و ایمنی محصولاتی که می فروشند صادق هستند و هر آنچه را که نیاز دارید مانند نصب، نگهداری و تعمیرات را ارائه می دهند. خرید تجهیزات دست دوم در مورد قطعات گران قیمت و ضروری ممکن است ایده خوبی باشد. به دنبال یک اجاق گاز یا فریزر عمیق باشید که در طول سال‌ ها به خوبی از آن نگهداری شده باشد و در سرمایه‌ خود برای تهیه لوازم صرفه ‌جویی زیادی خواهید کرد.

تامین کنندگان تجهیزات تجاری

تامین کنندگان تجهیزات تجاری

قیمت گذاری لوازم

آیا در فکر یک مکان مناسب برای خرید و فروش هستید یا یک کافی شاپ دنج در محله؟ بر اساس مدل کسب‌ و کارتان تصمیم بگیرید کدام تجهیزات را اولویت ‌بندی کنید. اجاره تجهیزات می تواند گزینه خوبی باشد،ئبا خرید تجهیزات دست دوم تا زمانی که مطمئن شوید مدل کسب و کار شما موفق خواهد شد، ریسک کمتری را متحمل می شوید.

پس از در نظر گرفتن تمام موارد بالا، به معرفی ابزار ها و تجهیزات برای راه اندازی کافی شاپ می پردازیم. دسته های مختلف لوازم مورد نیاز برای تاسیس کافی شاپ در ادامه آورده شده است.

 • تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی
 • ابزار باریستا
 • لوازم جانبی کافی شاپ
 • مواد لازم کافی شاپ
 • لوازم یکبار مصرف کافی شاپ
 • پاک کننده های دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز
 • لوازم متفرقه باریستا

وسایل مورد نیاز کافی شاپ کوچک

 1. دستگاه اسپرسو ساز
 2. دستگاه آسیاب اسپرسو
 3. دستگاه آسیاب قهوه معمولی
 4. دستگاه قهوه ساز
 5. دستگاه برشته کننده دانه قهوه
 6. مخلوط کن فراپه و اسموتی
 7. دستگاه های تهیه چای سرد
 8. دستگاه آب گرم

از همه چیز هایی که برای تجهیز کافی شاپ خود برای روز افتتاحیه خریداری می کنید، تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی از همه مهم تر هستند. این موارد مستقیماً با کیفیت نوشیدنی ‌هایی که ارائه می‌ کنید و توانایی شما در ارائه سریع آن ها به مشتریان مرتبط است. علاوه بر این، برخی از این لوازم به شما این امکان را می‌دهند که منوی خود را به گونه‌ ای گسترش دهید که نوشیدنی ‌های متنوع و زیادی را شامل شود تا طیف وسیع‌ تری از مشتریان را جذب کند. در زیر لیستی از تجهیزات ضروری قهوه، اسپرسو و نوشیدنی برای کافی شاپ شما آورده شده است.

تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی

تجهیزات قهوه، اسپرسو و نوشیدنی

دستگاه اسپرسو ساز

انتخاب دستگاه اسپرسو ساز مناسب برای کافی شاپ خود به شما این امکان را می دهد که دانه های قهوه را به لاته، موکا، کاپوچینو و سایر نوشیدنی های خاص خود تبدیل کنید. این نوشیدنی ‌های مبتنی بر قهوه نه تنها مشتریان را جذب می ‌کنند، بلکه درآمد شما را بیش از فروش قهوه‌ ساده افزایش می ‌دهند. دستگاه اسپرسو ساز شما مهم ترین تجهیز کافی شاپ شما خواهد بود، بنابراین هنگام تحقیق در مورد دستگاه مناسب برای خرید، دقت لازم را به عمل آورید.

دستگاه اسپرسو ساز

دستگاه اسپرسو ساز

دستگاه آسیاب اسپرسو

دانه های قهوه تازه آسیاب شده برای یک فنجان قهوه عالی بسیار مهم هستند. بنابراین، دستگاه آسیاب اسپرسو یکی از ضروریات کافی شاپ شما است. آسیاب کردن دانه ‌های قهوه تازه در طول روز، سطح دانه را افزایش می‌ دهد تا طعم و عطر متمایز قهوه‌ های دم ‌آوری مختلف را از بین ببرد. صبر کردن برای آسیاب کردن دانه های قهوه حتی 10 دقیقه قبل از دم کردن می تواند باعث کاهش قابل توجه طعم شود. از آن جایی که بسیاری از نوشیدنی‌ های تخصصی شما نیاز به استفاده از دستگاه اسپرسو ساز شما دارند، استفاده از آسیاب اسپرسو اطمینان حاصل می ‌کند که دانه ‌های آسیاب بسیار ریز مورد نیاز دستگاه را دارند.

دستگاه آسیاب اسپرسو

دستگاه آسیاب اسپرسو

دستگاه آسیاب قهوه معمولی

هر مشتری یک لاته ادویه دار یا نوشیدنی های خاص را نمی خواهد. یک آسیاب قهوه معمولی دانه ها را برای دم کردن قهوه معمولی و بدون کافئین آماده می کند. از آنجایی که این نوشیدنی احتمالاً تقاضای کمتری نسبت به نوشیدنی‌های مبتنی بر اسپرسو دارد، فقط باید به یکی نیاز داشته باشید.

دستگاه آسیاب قهوه معمولی

دستگاه آسیاب قهوه معمولی

دستگاه قهوه ساز

قهوه ساز های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای مزایای منحصر به فردی هستند. قهوه ‌ساز های خودکار به شما این امکان را می ‌دهند که به سرعت قهوه را بدون هیچ نظارت اضافی دم کنید و کنترل بیشتری بر فرآیند قهوه ‌سازی دارند. اگر در مدت زمان کوتاهی به تعداد زیادی از مشتریان خدمات ارائه می دهید، قهوه جوش با ظرفیت زیاد خود می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

دستگاه قهوه ساز

دستگاه قهوه ساز

دستگاه برشته کننده دانه قهوه

در حالی که بسیاری از کافی ‌شاپ ‌ها ترجیح می ‌دهند دانه‌ های قهوه خود را برشته نکنند، برخی افراد از مزایای خرید دستگاه ‌های برشته کننده دانه قهوه و بو دادن دانه ‌های خود بهره می ‌برند. این وسیله به شما کنترل بیشتری روی برشته شدن دانه هایتان می دهد و طعم های منحصر به فردی از قهوه را ارائه می دهد. علاوه بر این، برشته کردن دانه ‌های قهوه خود می ‌تواند باعث صرفه‌ جویی در هزینه ‌هایی شود که ممکن است برای برشته کردن دانه ‌های خود به شخص دیگری خرج کنید.

دستگاه برشته کننده دانه قهوه

دستگاه برشته کننده دانه قهوه

مخلوط کن فراپه و اسموتی

اگر نوشیدنی‌ های سرد مبتنی بر اسپرسو را سرو می‌ کنید، به مخلوط ‌کن ‌های فراپه و اسموتی برای آن لاته‌ های سرد، فراپس و ماکیاتو نیاز دارید. حتماً یکی با محافظ صوتی خریداری کنید که به شما امکان می‌دهد بدون ایجاد مزاحمت در محیط آرام محل خود، نوشیدنی درست کنید. انتخاب یک مخلوط کن با سرعت بالا قوام نرم‌ تر و سرویس سریع‌ تری ایجاد می‌ کند، در حالی که استفاده از دستگاه های دیگر نوشیدنی‌ های یخ‌ زده را آماده سرو نگه می‌ دارد.

مخلوط کن فراپه و اسموتی

مخلوط کن فراپه و اسموتی

دستگاه های تهیه چای سرد

از چای سرد سنتی گرفته تا چای شیرین جنوبی، چای سرد یک نوشیدنی کلاسیک است که مشتریان عاشق نوشیدن آن در تابستان هستند. اگر فضای کافی دارید، یک دستگاه تهیه چای سرد مستقل بخرید، اما خرید ترکیبی قهوه و چای باعث صرفه جویی در فضای پیشخوان برای کافی شاپ های کوچک تر می شود.

دستگاه آب گرم

از آب گرم برای نوشیدنی ها و نظافت در کافی شاپ استفاده می شود، بنابراین داشتن یک دستگاه آب گرم مستقل باعث افزایش راندمان می شود. اگر چه بسیاری از دستگاه های قهوه دارای یک شیر آب گرم داخلی هستند، اما یک دستگاه آب گرم مستقل باعث کاهش صف طولانی افرادی می شود که سعی می کنند نوشیدنی های خود را تهیه کنند.

ابزار باریستا

دوست داران قهوه در همه جا به شما خواهند گفت که تهیه یک فنجان قهوه عالی یک هنر است. برای خلق شاهکار خود، به انواع ابزار باریستا نیاز دارید که در هر نوشیدنی که سرو می‌کنید، سنگ تمام بگذارد. چه قهوه، چای یا شکلات داغ سرو کنید، این لوازم ضروری منوی نوشیدنی شما را به سطح بالا تری می برد.

 1. اسپرسو تمپر
 2. پارچ های کف کننده
 3. ناک باکس
 4. پیمانه و قاشق
 5. ترازو اندازه گیری
 6. تفاله گیر و صافی چای
 7. دماسنج کف کننده
ابزار باریستا

ابزار باریستا

اسپرسو تمپر

اسپرسو تمپر ابزار دستی کوچکی است که دانه ‌های اسپرسو آسیاب شده را قبل از دم کردن در سبد پورتافیلتر فشرده می‌کند. این فرآیند تضمین می‌کند که دانه ‌ها به طور یکنواخت در داخل سبد قرار می ‌گیرند و این امر برای ایجاد یک شات اسپرسوی عالی حیاتی است. اطمینان حاصل کنید که اندازه تمپر با اندازه سبد های پورتافیلتر دستگاه اسپرسو ساز شما مطابقت دارد.

اسپرسو تمپر

اسپرسو تمپر

پارچ های کف کننده

پارچ های کف کننده که با بخار در دستگاه اسپرسو ساز شما برای کف کردن شیر استفاده می شود، به تهیه نوشیدنی های خاص مانند لاته و کاپوچینو کمک می کند. دهانه مناسب روی پارچ هم چنین به باریستا ها اجازه می دهد تا شیر را در طرح های هنری به اسپرسو اضافه کنند.

پارچ های کف کننده

پارچ های کف کننده

ناک باکس

نات باکس یا جعبه های ضربه ای تفاله های قهوه و اسپرسو مصرف شده را جمع آوری می کنند تا تفاله های مرطوب و سنگین را از سطل زباله شما دور نگه دارند. یک جعبه ضربه ‌ای دارای میله ‌ای در وسط است تا بتوانید برای دفع آسان، تفاله های قهوه را از پورتافیلتر و سبد خارج کنید.

ناک باکس

ناک باکس

پیمانه و قاشق

داشتن مقدار مناسب از هر ماده بسیار مهم است، بنابراین تعداد زیادی فنجان و قاشق اندازه گیری بخرید. برخی از تولید کنندگان حتی اسکوپ های اندازه گیری را به طور خاص برای کاربرد های قهوه می سازند.

پیمانه و قاشق

پیمانه و قاشق

ترازو اندازه گیری

ترازو با تقسیم کردن مواد تشکیل دهنده یا قهوه های فله ای برای بسته بندی و فروش به حفظ موجودی کمک می کند. یک ترازو الکترونیکی ساده یا ترازوی کنترل قطعات مکانیکی نیاز های اکثر کافی شاپ ها را برآورده می کند.

ترازو اندازه گیری

ترازو اندازه گیری

تفاله گیر و صافی چای

تفاله گیر و صافی چای از لوازم جانبی مورد نیاز کافی شاپ هستند که برای القای طعم‌ های لذیذ به نوشیدنی‌ ها و چای ها طراحی شده ‌اند و به شما این امکان را می ‌دهند که چای را به نحو احسن برای مشتریان خود سرو کنید تا آن ها بتوانند چای خود را مطابق با ذائقه‌ شان دم کنند.

تفاله گیر و صافی چای

تفاله گیر و صافی چای

دماسنج کف کننده

دماسنج های کف کننده که به طور خاص برای اتصال به پارچ های کف ساز طراحی شده اند به نظارت دقیق دمای نوشیدنی های شما کمک می کنند.

لوازم جانبی کافی شاپ

افزودن برخی از لوازم جانبی کافی ‌شاپ، محل شما را به یک کافی ‌شاپ راحت تبدیل می ‌کند که احساس می ‌کنید خانه ‌تان است. مشتریان وفادار خود را تشویق کنید که بمانند و مطالعه کنند، کار کنند، معاشرت کنند یا با این وسایل ساده در محل کار خود نوشیدنی میل کنند.

 1. لیوان ‌های قهوه و فنجان‌ های چای
 2. فنجان های اسپرسو
 3. شکر پاش
لیوان‌ های قهوه و فنجان‌ های چای

لیوان‌ های قهوه و فنجان‌ های چای

لیوان‌ های قهوه و فنجان‌ های چای

برای مشتریانی که قهوه‌ شان را در کافه شما می ‌نوشند، یک فنجان قهوه سرامیکی و فنجان‌ های چای با اشکال و اندازه‌ های مختلف را برای سرو نوشیدنی ‌هایشان تهیه کنید.

فنجان های اسپرسو

فنجان های اسپرسو که کوچک تر از لیوان های سنتی هستند برای نگهداری یک اونس قهوه طراحی شده اند.

شکر پاش

شکر پاش که یک لوازم جانبی ساده و راحت برای کافی شاپ محسوب می شود، به مشتریان اجازه می دهد نوشیدنی های خود را خودشان شیرین کنند و به راحتی دوباره پر می شوند و مجددا مورد استفاده قرار می گیرند.

مواد لازم کافی شاپ

در حالی که داشتن تجهیزات مناسب در موفقیت شما نقش دارد، مواد کافی شاپ شما نوشیدنی های شما را درست می کند. هنگام انتخاب مواد تشکیل دهنده خود، مهم است که پایگاه مشتریان خود را بشناسید تا به ذائقه آن ها توجه کنید. اگر به افرادی با نیاز های خاص مانند وگان ها، عاشقان قهوه، یا چای خور های قوی خدمت می کنید، موادی را انتخاب کنید که انتظارات آن ها را برآورده کند. در اینجا لیستی از مواد لازم برای هر کافی شاپ وجود دارد، هر چند با گسترش منوی خود مطمئناً به آن ها اضافه خواهید کرد.

 1. قهوه و اسپرسو
 2. چای
 3. هات چاکلت
 4. شیر
 5. شربت های طعم دهنده
 6. شیرین کننده ها
مواد لازم کافی شاپ

مواد لازم کافی شاپ

قهوه و اسپرسو

در حالی که اسپرسو به عنوان پایه ای برای نوشیدنی های مخصوص قهوه استفاده می شود، قهوه معمولی دارای غلظت کافئین کمتری است. داشتن انواع دانه های قهوه بو داده و طعم‌ دار فرصت ‌های بیشتری را برای سفارشی کردن منوی روزانه ‌تان فراهم می‌ کند.

قهوه و اسپرسو

قهوه و اسپرسو

هات چاکلت

هات چاکلت که مشتریان زیادی در تمام طول سال از آن لذت می برند، در طول سال ها از یک خوراکی ساده به یک نوشیدنی لذیذ با طعم های مختلف فصلی تبدیل شده است.

شیر

به عنوان یکی از اجزای اصلی قهوه و نوشیدنی های اسپرسو، نگهداری شیر در دسترس شما تضمین می کند که در تمام طول روز نوشیدنی های مورد علاقه مشتریان را سرو می کنید. برای مشتریان وگان خود، پیشنهاد می شود از شیر گیاهی در نوشیدنی های خود استفاده کنید.

چای

چای پر از مواد گیاهی انرژی زا طبیعی است که به عنوان یک نوشیدنی محبوب در سراسر جهان به شمار می رود. با افزودن شیر و اسپرسو، حتی می توانید چای لاته یا فراپ را با خامه فرم گرفته به عنوان یکی از گزینه های نوشیدنی مخصوص خود درست کنید. چای کیسه ‌ای یک نوشیدنی با طراوت و همه‌ کاره با طعم‌ های زیادی مانند چای سفید، چای سبز، چای ‌های میوه‌ای است.

شربت های طعم دهنده

برای نوشیدنی های سفارشی و مورد علاقه های فصلی، از شربت های طعم دهنده برای ارائه طعم های سنتی برای نوشیدنی های مشتریان استفاده کنید. طیف گسترده ای از طعم ها را برای شربت ها و نوشیدنی های سرد انتخاب کنید.

شیرین کننده ها

چه آن ها را روی میز های جداگانه یا در یک مکان مرکزی عرضه کنید، مهم است که شیرین کننده هایی تهیه کنید تا به مشتریان خود اجازه دهید نوشیدنی های خود را مطابق با ذائقه شخصی خود شیرین کنند.

لوازم یکبار مصرف کافی شاپ

بسیاری از مشتریان شما احتمالاً درخواست می ‌کنند که نوشیدنی های خود را به صورت بیرون بر تهیه کنند، بنابراین لازم است لوازم یکبار مصرف کافی‌ شاپ تهیه کنید. در این جا، ما فهرستی از انواع لوازم یکبار مصرف کافی شاپ را که مشتریان برای شروع روزشان به آن ها نیاز دارند، ارائه کرده ایم.

 1. لیوان ها و درب های داغ کاغذی
 2. لیوان ‌ها و درب ‌های پلاستیکی
 3. نی و همزن
 4. لیوان‌ های بیرون ‌بر و جعبه های قهوه
لوازم یکبار مصرف کافی شاپ

لوازم یکبار مصرف کافی شاپ

لیوان ها و درب های کاغذی

لیوان ها و درب های کاغذی برای سبک ها و مواد مختلف، نوشیدنی های مشتریان را در حین حرکت گرم و ایمن نگه می دارند.

لیوان ها و درب های کاغذی

لیوان ها و درب های کاغذی

لیوان‌ ها و درب ‌های پلاستیکی

از لیوان‌ ها و درب‌ های پلاستیکی استفاده کنید تا گزینه‌ ای برای نوشیدنی ‌های خنک خود ارائه دهید. در حالی که فنجان ‌های سنگین برای نوشیدنی ‌های مخصوص شما عالی هستند، لیوان ‌های کوچک و نازک را برای افرادی که فقط آب و آبمیوه می‌ خواهند در نظر بگیرید.

لیوان‌ ها و درب ‌های پلاستیکی

لیوان‌ ها و درب ‌های پلاستیکی

نی و همزن

برخی از مشتریان ترجیح می دهند شکر و خامه را به نوشیدنی های خود اضافه کنند، بنابراین حتماً نی و همزن در دسترس داشته باشید تا به آن ها کمک کند تا نوشیدنی های خود را مخلوط کنند.

لیوان ‌های بیرون ‌بر و جعبه های قهوه

برای کسانی که سفارش ‌های نوشیدنی را برای محل کار خود دریافت می‌کند، لیوان‌ های بیرون بر مقوایی حمل چند فنجان را آسان و بدون آشفتگی می ‌کنند. اگر قصد دارید برای رویداد ها پذیرایی کنید، جعبه های قهوه و هم چنین مواردی با محفظه های ذخیره سازی فنجان و نی باید حتما داشته باشید.

لیوان ‌های بیرون ‌بر و جعبه های قهوه

لیوان ‌های بیرون ‌بر و جعبه های قهوه

پاک کننده های دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز

قهوه ساز های تجاری باید هر شب تمیز شوند تا از تجمع بقایای قهوه و روغن در داخل دستگاه جلوگیری شود که در صورت تجمع طعم و بوی عجیبی ایجاد می کنند. از یک پاک کننده مخصوص تجهیزات قهوه استفاده کنید و هر دو قسمت داخلی و خارجی را پاک کنید و هر قسمت قابل جدا شدن را کاملاً بشویید. این به افزایش عمر دستگاه کمک می کند و در آینده در هزینه شما صرفه جویی می کند. برای اطلاعات بیشتر، این راهنمای نحوه تمیز کردن قهوه ساز را بررسی کنید.

 1. پاک کننده های تجهیزات اسپرسو ساز
 2. پاک کننده های کف شیر و لوله بخار
 3. برس های تمیز کننده تجهیزات نوشیدنی
 4. کیت تعمیر و نگهداری دستگاه اسپرسو
 5. فیلتر های آب برای تجهیزات نوشیدنی گرم
پاک کننده های دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز

پاک کننده های دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز

پاک کننده های تجهیزات اسپرسو ساز

بهترین راه برای تمیز کردن دستگاه اسپرسو ساز تجاری خود این است که در پایان هر شب آن را با یک پاک کننده مخصوص تجهیزات اسپرسو شویی بشویید. هم چنین به یاد داشته باشید که پورتا فیلتر ها و سبد ها را یک بار در هفته در مخلوطی از همان پاک کننده و آب خیس کنید. این از تجمع مایه اسپرسو و روغن آن در سبد های پورتا فیلتر و صفحه ها جلوگیری می کند.

پاک کننده های کف شیر و لوله بخار

تمیز کردن تجهیزات مورد استفاده در ارتباط با محصولات لبنی اهمیتی دوچندان دارد و این دستگاه ‌های کف‌ گیر شیر و شوینده‌ های بخار به طور ویژه برای تجزیه پروتئین شیر طراحی شده‌ اند تا دستگاه ‌های شما را بهداشتی نگه دارند.

برس های تمیز کننده تجهیزات نوشیدنی

برس‌ها به شما این امکان را می ‌دهند که لکه‌ های سخت را راحت ‌تر تمیز کنید و هم چنین وارد شکاف‌ ‌هایی شوید که اغلب در طول تمیز کردن منظم از دست می ‌روند.

برس های تمیز کننده تجهیزات نوشیدنی

برس های تمیز کننده تجهیزات نوشیدنی

کیت تعمیر و نگهداری دستگاه اسپرسو

نگه ‌داشتن وسایلی مانند پیچ گوشتی برای سفت کردن پیچ‌ ها و تعویض واشر روی دستگاه ها به کارکنان شما این امکان را می‌ دهد تا کار های تعمیر و نگهداری کوچک را به سرعت انجام دهند و به خدمات رسانی به مشتریان خود برگردند.

فیلتر های آب برای تجهیزات نوشیدنی گرم

ماده اولیه هر نوشیدنی آب است، بنابراین نصب فیلتر آب باعث بهبود طعم، بو و ظاهر کلی محصولات شما می شود. علاوه بر این، بسیاری از فیلتر ها برای محافظت از اجزای داخلی تجهیزات شما، رسوب را حذف کرده و رسوب را کاهش می دهند، که باعث کاهش تعمیر و نگهداری و افزایش عمر دستگاه ها می شود.

لوازم متفرقه باریستا

مهم نیست که چه نوع کافی شاپی را اداره می کنید، افزودن چند نکته اضافی به فروشگاه شما جذابیت مشتریان و قابلیت های کارکنان شما را افزایش می دهد. در حالی که چیز های زیادی وجود دارد که می توانید برای کافی شاپ خود خریداری کنید، این لوازم متفرقه باریستا خدمات ضروری را برای کارکرد راحت فروشگاه شما ارائه می دهد.

 1. تجهیزات آشپزی
 2. یخ ساز
 3. ویترین
 4. تجهیزات سردخانه
 5. ماشین ظرفشویی

تجهیزات آشپزی

بسیاری از کافی ‌شاپ‌ ها بیشتر از نوشیدنی ‌ها، غذا سرو می ‌کنند و به مشتریان خود انواع خوراکی ها مانند ساندویچ ‌های صبحانه و ناهار را ارائه می ‌کنند. خرید برخی از تجهیزات سبک پخت و پز، مانند اجاق گاز با سرعت بالا، به شما این امکان را می دهد که منوی خود را گسترش دهید و برخی از گزینه های غذایی را با نوشیدنی های خاص خود ارائه دهید.

یخ ساز

قهوه های سرد، چای و نوشیدنی های سرد همگی به یخ نیاز دارند، بنابراین داشتن یک دستگاه یخ ساز قابل اعتماد برای موفقیت کسب و کار شما ضروری است. بسته به اندازه محل خود، می ‌خواهید دستگاه یخ ‌سازی را انتخاب کنید که یخ کافی تولید کند بدون این که فضای زیادی اشغال کند.

یخ ساز

یخ ساز

ویترین

با نمایش شیرینی های خوشمزه و محصولات دیزاین شده خود در یک ویترین شفاف روی پیشخوان مشتریان خود را وسوسه کنند. بسته به چیزی که قصد دارید سرو کنید، یک ویترین یخچال دار خریداری کنید تا بتوانید دسر ها و محصولات پخته شده یخچالی و غیر یخچالی خود را همزمان به نمایش بگذارید.

ویترین

ویترین

تجهیزات سردخانه

تجهیزات سردخانه با کیفیت برای نگهداری تمام مواد نوشیدنی ها و اقلام منو و آماده سازی آسان مورد استفاده قرار می گیرد. می‌ توانید برای موادی که اغلب در طول روز استفاده می ‌کنید، یک یخچال زیر پیشخوان یا یخچال روی میز بخرید و مواد اضافی را در یک یخچال دستی در پشت مغازه خود نگهداری کنید.

ماشین ظرفشویی

در حالی که برخی از کافی شاپ ها از یک سینک برای شستشوی دستی ظروف استفاده می کنند، استفاده از ماشین ظرفشویی باعث صرفه جویی در وقت و انرژی کارکنان شما می شود. انتخاب هایی برای ماشین ظرفشویی زیر پیشخوان یا ماشین ظرفشویی تک قفسه ای وجود دارد، بنابراین راهنمای اندازه گیری ماشین ظرفشویی را بررسی کنید تا گزینه ای را پیدا کنید که برای شما مناسب است.

5/5 - (1 امتیاز)

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *