بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک ، یک انتخاب هوشمندانه در صنعت برق


دسته بندی: مقالات دوره های مهارتی برق

امروزه یکی از دغدغه های بسیاری از جوانان مسئله اشتغال می باشد و افراد بسیاری وجود دارند که با وجود مدارک دانشگاهی معتبر فاقد شغل بوده و به دنبال شغلی به عنوان منبع درآمد آینده خود می باشند. در این مقاله قصد داریم بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک را بررسی کنیم.

مشاغل فنی از جمله مشاغل پرطرفدار بوده که به علت بازار کار خوب و درآمد مناسب، علاقمندان زیادی را به سمت خود جلب می کند. به علت تقاضای زیادی که برای ورود به مشاغل فنی  و برق وجود دارد آموزشگاه های بسیاری اقدام به برگزاری دوره های برق و الکترونیک نموده اند و از افراد علاقمند دعوت به ثبت نام و شرکت در این دوره ها می نمایند.

ارائه کیفیت بالا در آموزش نقش مهمی در ورود به بازار کار فرد پس از پایان دوره ها دارد. در این مطلب بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک در تهران مورد بررسی قرار گرفته اند.بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک

هدف تاسیس آموزشگاه های برق و الکترونیک

پرورش نیروی متخصص فنی برای ورود به بازار کار  از اهداف آموزشگاه های برق و الکترونیک می باشد و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مطالب آموزشی با بالاترین کیفیت را به کارآموزان ارائه دهند.

اما در این میان آموزشگاه هایی نیز وجود دارند که تنها به فکر منفعت اقتصادی خود بوده و از ارائه خدمات مناسب خودداری می کنند. ثبت نام در این آموزشگاه ها ممکن است شما را تبدیل به یک فرد متخصص در زمینه مورد نظرتان نکرده و مورد تایید نباشند.

بنابراین در صورتی که برای ورود به حرفه ای خاص تصمیم خود را گرفته اید و تمایل به شرکت در دوره های تخصصی آن می باشید نیاز است تا پیش از انجام ثبت نام تحقیقات لازم را در خصوص آموزشگاه انجام دهید و از اعتبار آن اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه برق و الکترونیک

در گام اول بهترین آموزشگاه برق آموزشگاهی است که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای بوده و پس از اتمام دوره های آموزشی مدرک معتبر به کارآموزان ارائه گردد. برخورداری از مدرسین با سواد و با تجربه با قدرت بیان بالا و دلسوز از دیگر نکاتی است که در هنگام انتخاب آموزشگاه باید به آن توجه نمود.

آموزشگاه ها باید از روش های جدید آموزشی بهره برده و تحت نظارت مدیریتی با تجربه آموزش ها را به صورت تئوری و عملی به افراد آموزش دهند. تنوع دوره های مختلف و تضمین ورود به بازار کار از ویژگی هایی دیگری است که یک آموزشگاه خوب باید در نظر داشته باشد.

پس از بررسی های لازم مشخص شد که مجتمع آموزشی برق یکی از برترین و معتبرترین آموزشگاه ها در کشور بوده که تجربه بالایی در این کار داشته و سالانه افراد زیادی در دوره های آن ثبت نام می نمایند.

مجتمع آموزشی برق بهترین آموزشگاه برق و الکترونیک در تهران

مجتمع آموزشی برق یکی از بهترین آموزشگاه های برق و الکترونیک در تهران بوده که به آموزش بیش از 50 رشته تخصصی به کارآموزان می پردازد. آغاز به کار این مجموعه از سال 1394 و به وسیله تعدادی از نخبگان دانشگاهی می باشد.

این آموزشگاه سالانه 2500 نیروی فعال و متخصص را آموزش داده که اکثر این افراد جذب بازار کار می گردند. استفاده از مدرسین و متخصصین حرفه ای و با تجربه در دستور کار این آموزشگاه قرار دارد. این مدرسین با برخورداری از تخصص بالا و صبر و حوصله کافی، مطالب را به کارآموزان آموزش داده و تا زمانی که افراد به طور کامل مبحث را فرا نگرفته اند مبحث بعد شروع نخواهد شد.

کلاس های تدارک دیده شده در مجتمع آموزشی برق کاملا مجهز و حرفه ای بوده و کارگاه هایی برای ارائه آموزش های عملی در این آموزشگاه طراحی شده است. پس از آموزش های تئوری، در کارگاه های عملی افراد با ابزار کارها و نحوه کار کردن با وسایل مختلف آشنا شده و کاملا آب دیده می شوند.

یکی از ویژگی های مهمی که این آموزشگاه دارد در اختیار قرار دادن خوابگاه برای افرادی که ساکن تهران نمی باشند می باشد و افراد می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ای در رابطه با محل سکونت، در طول دوره ها در این خوابگاه ها سکونت نمایند.هدف تاسیس آموزشگاه های برق و الکترونیک

دوره های برق و الکترونیک ارائه شده در مجتمع آموزشی برق

مجتمع آموزشی برق اقدام به برگزاری دوره های آموزشی پرطرفدار که دارای بازار کار و درآمدزایی بالایی می باشند نموده است و افراد با توجه به علاقه خود می توانند در هر یک از این دوره های فنی شرکت نموده و پس از آن به راحتی جذب بازار کار گردند.

آموزش برق ساختمان، آموزش برق صنعتی، آموزش پی ال سی، آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی، دوره های هوشمندسازی ساختمان، آموزش نصب دزدگیر خودرو و ساختمان و دوره های متنوع دیگر از جمله آموزش هایی است که در این مجموعه توسط مدرسین حرفه ای برگزار می گردد. در ادامه به معرفی و ارائه توضیحاتی در رابطه با تعدادی از دوره های پرطرفدار در مجتمع آموزشی برق اشاره شده است.

دوره آموزش برق ساختمان

با توجه به نیازی که تمامی ساختمان ها به برق کشی دارند و این مرحله یکی از مراحل اساسی در ساخت بناهای مختلف می باشد، افراد بسیاری تمایل به ورود به این رشته و انتخاب آن به عنوان شغل خود دارند.

مجتمع آموزش برق اقدام به برگزاری این دوره آموزشی با برخورداری از تجهیزات کامل و حرفه ای و آموزش های اصولی با استفاده از اساتید مجرب نموده است.

در این دوره سرفصل های مختلفی مانند اصول برق کشی ساختمان، آموزش اصول الکترونیک و برق، آشنایی با تجهیزات و ابزار کارهای مورد نیاز، آشنایی با اصول ایمنی در برق کشی ساختمان و غیره ارائه می شود و افراد در پایان دوره قادر به برق کشی ساختمان های مختلف به تنهایی می باشند.

دوره آموزش تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل از مشاغل پرطرفداری است که جوانان بسیاری علاقمند به فعالیت در این حرفه می باشند. شاید دلیل آن را بتوان به بازار کار عالی این شغل و درآمد بالایی که می توان از آن طریق کسب نمود دانست.

مجتمع آموزش برق یکی از آموزشگاه های مطرح در زمینه آموزش تعمیرات موبایل می باشد که از کارگاه های مجهز برای آموزش های عملی این دوره برخوردار بوده و افراد در این دوره ها قادر به عیب یابی و تعمیرات انواع گوشی های اندروید و آیفون می باشند.

آموزش های تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری انواع برندهای موبایل مانند سامسونگ، ال جی، آیفون، شیائومی و غیره به افراد ارائه می شود و در پایان این افراد قادر به راه اندازی مغازه تعمیرات موبایل و یا فعالیت در مراکز بزرگ تعمیرات موبایل خواهند بود.

دوره آموزش هوشمند سازی ساختمان

هوشمندسازی ساختمان چند سالی است که در ایران آغاز شده است و راه بسیار طولانی برای آن در کشور ما در پیش می باشد. افراد می توانند با شرکت در این دوره ها با تکنولوژی های روز دنیا در رابطه با هوشمندسازی ساختمان آشنا شده و آینده شغلی خود را تضمین نمایند.

در این دوره ها افراد با متدهای جدید هوشمندسازی و نحوه نصب ابزارهای مورد نیاز برای این کار در ساختمان آشنا می گردند. نصب اسپیکرهای هوشمند، چراغ های ریموت دار و غیره از مواردی است که در این دوره ها به کارآموزان آموزش داده می شود.مزایای شرکت در دوره های مجتمع آموزش برق

مزایای شرکت در دوره های مجتمع آموزش برق

آموزشگاه آموزش برق خدمات مختلفی را به کارآموزان ارائه می دهد و از کارآموزان جهت ورود به بازار کار پشتیبانی صورت می گیرد. از جمله مزایایی که این آموزشگاه دارد این است که برای افرادی که شاغل یا محصل می باشند و زمان کافی را در طول هفته برای شرکت در کلاس ها در اختیار ندارند امکان برگزاری کلاس ها در روزهای پایانی هفته وجود خواهد داشت.

در صورتی که افراد پس از اتمام دوره یادگیری ناقصی داشته باشند امکان تجدید دوره برای آنها وجود داشته و می توانند مجددا در دوره های آموزشی مربوطه شرکت نمایند. این آموزشگاه در پایان دوره ها و برگزاری آزمون فنی و حرفه ای، به ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه به کارآموزان می پردازد.

این مدرک معتبرترین مدرک فنی و حرفه ای بوده و قابل ترجمه جهت مهاجرت به سایر کشورها می باشد. محل قرارگیری این آموزشگاه به گونه ای است که دسترسی راحتی به وسایل حمل و نقل عمومی داشته و افراد به راحتی می توانند به آموزشگاه رفت و آمد نمایند.

5/5 - (1 امتیاز)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام
تماس