تهران - میدان انقلاب - روبه روی دانشگاه تهران - خیابان فخر رازی - نرسیده به خیابان جمهوری - ابتدای کوچه مهر - پلاک 4

آموزش نصب دزدگیر ماشین

نصب دزدگیر ماشین یکی از شغل‌هایی است که متقاضی زیاد دارد و کاملا پولساز است. بدلیل اینکه هر شخصی که خودرو خریداری می‌کند بدنبال نصب دزدگیر به ماشین خود است. آموزش نصب دزدگیر خودرو در مجتمع آموزشی برق با بهترین اساتید برگزار می‌شود. آموزش نصب دزدگیر خودرو یکی دیگر از دوره های مجتمع آموزشی برق است. دزدگیر خودرو وسیله‌ای است که به هنگام  شکستن یک قفل، با ایجاد صدای هشدار، عملیات غیرقانونی را اعلان می‌کند. دزدگیرهای که در بازار موجود هستند هر چند از لحاظ شکل  در انواع و اشکال مختلفی قرار دارند، ولی همه آن‌ها دارای یک ساختار مشترک هستند، به این معنی که اکثر دزدگیرها دارای خط تحریک باز و خط تحریک بسته هستند و دارای کلید معمولی یا سوئیچ آلفا یا قفل رمزی یا کلید کنترل از راه دور جهت روشن و خاموش کردن دستگاه می‌باشند.

ما در این آموزش سعی کرده‌ایم تا در آموزش نصب دزدگیر خودرو چه در حالت ساده و چه در حالت تصویری به صورت جز به جز به شما آموزش دهیم. توجه داشته باشید که برای آموزش نصب دزدگیر ماشین یک پیش زمینه کمی درباره برق خودرو داشته باشید ( در حدی که مثبت و منفی را بشناسید )

درباره آموزش نصب دزدگیر ماشین

✔️ دوره نصب دزدگیر خودرو از صفر تا صد و مبتدی تا پیشرفته است که در این دوره به نصب انواع دزدگیر و به صورت کلی اجزای آنها پرداخته میشود.

✔️ این دوره همانند تمامی دوره های آموزش مکانیک خودرو چون : آموزش برق خودرو ، آموزش تعمیرات ایسیو ، آموزش نقاشی خودرو و … به صورت کاملاً عملی و در کارگاه های مجهز به تجهیزات و خودرو واقعی و زیر نظر اساتید مجرب فنی حرفه ای این رشته برگزار میگردد.

✔️ پس از اتمام دوره آموزش نصب دزدگیر به شرکت کنندگان مدرک فنی حرفه ای این دوره اهدا میشود تا ضامن اشتغال و دریافت پروانه کسب برای آن‌ها است.

✔️ این دوره به صورت حضوری و در تهران برگزار میشود و خوابگاه برای دانش آموزان راه دور (شهرستان) در نزدیکترین محل به آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو مجتمع معرفی میشود.

✔️ 30 درصد تخفیف در هزینه دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

صفر تا صد این دوره عملی است و پس از پایان دوره به شما تضمیم نی‌دهیم که مسلط به نصب دزدگیر خودرو شده باشید.

مباحث آموزشی این دوره شامل:

نصب انواع دزدگیرهای ساده تصویری،سیستم‌های امنیتی خودرو، سوئیچ مخفی و از همه مهمتر نصب دزدگیر مالتی پلکس هم در این دوره آموزش می‌بینید.

سرفصل‌های آموزش نصب دزدگیر ماشین

 • آموزش برق خودرو مقدماتی
 • آموزش نصب دزدگیرهای معمولی و تصویری
 • آموزش نقشه خوانی و شناخت انوع رنگ بندی سیم و کاربرد آنها
 • آموزش نصب پنل مرکزی و کد دادن به ریموت
 • آموزش چند نمونه سوئیچ مخفی
 • آموزش سیستم پاور شیشه بالابر
 • آموزش بخش قفل خودرو مربوط به دزدگیر
 • آموزش نصب جی پی اس

فیلم معرفی دوره آموزش نصب دزدگیر ماشین

ویژگی های دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

پشتیبانی نامحدود دوره

بعد از اتمام دوره آموزشی شما توسط کارشناسان و اساتید آموزشگاه به مدت نامحدود پشتیبانی خواهید داشت تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

مدرک فنی حرفه ای

پس از پایان دوره آموزشی به شما مدرک بین المللی فنی حرفه ای معتبر در ایران و خارج از کشور اعطا می گردد.

تجدید دوره رایگان

در صورت عدم یادگیری در یک دوره یا عدم توانایی شرکت به دلایل زمانی ، دوره بصورت رایگان برای شما برگزار خواهد شد.

دسترسی حمل و نقل عمومی

محل آموزشگاه دارای دسترسی آسان با مترو و اتوبوس های شهری و BRT می باشد.

کارعملی در کارگاه مجهز

برای یادگیری هر چه بهتر کارآموزان ، تجهیزات به روز صنعت در اختیار شما قرار گرفته تا با کار عملی مهارت لازم را کسب نمایید.

برگزاری دوره آنلاین

علاوه بر دوره های حضوری شما میتوانید در دوره های آنلاین آموزشگاه شرکت نمایید ، دوره مجازی تمامی سرفصلهای دوره حضوری را در بر میگیرد. - اطلاعات بیشتر : 66577392-021

سرفصل های آموزش نصب دزدگیر ماشین

آموزش نصب دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی خانواده پژو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پژو ۲۰۶
 • آموزش سیم کشی اصولی و مسیر یابی در نصب دزدگیر خودرو
 • آموزش اجزای تشکیل دهنده دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب شوک سنسور دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پراید
 • آموزش نحوه تنظیمات دزدگیر های معمولی و تصویری
 • معرفی انواع دزدگیرهای معمولی خودرو
 • آموزش نصب انواع دزدگیرهای تصویری بر روی انواع خودروها
 • آموزش نخوه نصب دزدگیرهای معمولی بر روی انواع خودروها
 • آموزش نصب پاور شیشه بالابر
 • آموزش نصب سنسور قطع برق خودرو
 • معرفی انواع دزدگیرهای تصویری خودرو
 • آموزش نصب آژیر دزدگیر خودرو
 • آموزش نقشه خوانی سیم کشی مربوط به دزدگیر در خودروهای مختلف
 • آموزش نحوه کد دادن به ریموت دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب پنل مرکزی دزدگیر خودرو
 • آموزش و شناخت رنگ بندی سیم های مربوط به نصب دزدگیر خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر بر روی پژو ۴۰۵ و …
نمایش بیشتر
نظرات کارآموزان
مشاوره دوره آموزشی
درخواست مشاوره تلفنی رایگان

شهریه دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو

نام دورهشهریه عادیشهریه با تخفیفشهریه خصوصیشهریه آنلاین
آموزش نصب دزدگیر خودرو 5/850/000 تومان 4/500/000 تومان 7/000/000 تومان 3/500/000 تومان

سوالات متداول آموزش نصب دزدگیر ماشین

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی است و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک است. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.

سوالات متداول آموزش نصب دزدگیر ماشین
مقالات مرتبط

معرفی آموزش نصب دزدگیر ماشین

امروزه با توجه به بیشتر شدن آمار سرقت خودرو، نصب دزدگیر خودرو باعث آرامش خاطر فرد و کاهش ریسک دزدیده شدن خودرو می‌شود. بسیاری از افراد به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌های نصب دزدگیر خودرو، تمایل دارند خودشان نصب دزدگیر خودرو را انجام دهند و یا اینکه کسب و کار خودشان را راه اندازی کنند.

اگر چه وسایل نقلیه جدید مجهز به سیستم‌های امنیتی و ضد سرقت موثر هستند، بسیاری از مالکان آن‌ها را ارتقا می‌دهند. راهنمای ما را برای راه‌ اندازی کسب ‌و کار نصب دزدگیر ارائه شده است. با توجه به آمار بالای سرقت خودرو در پارکینگ‌های عمومی یا جاده‌ها و حتی منازل شخصی، جلوگیری از سرقت خودرو با نصب سیستم‌های امنیتی مانند نصب دزدگیر به موضوعی حیاتی تبدیل شده است. یک سیستم امنیتی کارآمد خودرو می‌تواند از سرقت خودرو جلوگیری کرده و در صورت دزدیده شدن خودرو بتوان سارق را شناسایی کرد.

شغلی به عنوان نصب‌کننده دزدگیر خودرو در رده شغلی گسترده تر نصب کنندگان و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی، وسایل نقلیه موتوری قرار می‌گیرد. اطلاعات موجود در این صفحه برای افرادی که مایل به شرکت در دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو هستند سودمند است. کلیات این دوره به بررسی نمونه های مختلف دزدگیر های معمولی و تصویری خودرو و نصب عملی آن ها پرداخته و به صورت صفر تا صد و جامع سرفصل ها تدریس می شود.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای و پشتیبانی نامحدود از کارآموزان تا فعالیت در بازار کار تخصصی نصب دزدگیر ماشین و رسیدن به کسب درآمد بالا از مزایای شرکت در دوره آموزشی نصب دزدگیر خودرو مجتمع آموزشی برق است.

سر فصل های دوره نصب دزدگیر ماشین

این دوره به نصب و آزمایش سیستم‌ها و اجزای امنیتی و ضد سرقت خودرو در وسایل نقلیه می‌پردازد. سرفصل‌های دوره نصب دزدگیر خودرو شامل آماده‌سازی برای کار، نصب و آزمایش سیستم و عملکرد اجزاء و تکمیل فرآیندها و مستندات محل کار است. سرفصل‌ها و مباحث آموزشی دوره نصب دزدگیر خودرو شامل موارد زیر است:

 • آشنایی با انواع مدل های دزدگیر خودرو
 • معرفی اجزا و قسمت های مختلف دزدگیر خودرو
 • آشنایی با روش های سیم کشی دزدگیر اتومبیل
 • نحوه تنظیم دزدگیر خودرو
 • شیوه نصب دزدگیر بر روی پراید
 • آموزش مراحل نصب دزدگیر خودرو بر روی پژو 206 و 405
 • آشنایی با شیوه کد دادن به ریموت کنترل خودرو
 • آموزش نصب دزدگیر خودرو تصویری
 • نصب پنل مرکزی دزدگیر خودرو

اساتید دوره نصب دزدگیر خودرو

اساتید دوره نصب دزدگیر خودرو افراد متخصص و با تجربه در نصب انواع مدل‌های معمولی و تصویری دزدگیر خودرو های داخلی و خارجی بوده که سابقه طولانی در این زمینه دارند. اساتید با گذراندن دوره‌های مخصوص مربوط به نحوه تدریس عملی و کاربردی، توانایی بالایی در انتقال تجربه کاری و ارائه مشاوره‌های راه اندازی کسب و کار شخصی دارند. اساتید دوره نصب دزدگیر خودرو به قسمت‌های مختلف دزدگیر خودرو مانند اجزای تشکیل دهنده، ریموت، آژیر، سیم کشی، شوک سنسور، نحوه تنظیم، سنسور قطع برق، پاور شیشه بالابر و غیره تسلط کامل دارند.

ظرفیت کلاس آموزش نصب دزدگیر ماشین

برای انتقال هر چه بهتر مفاهیم تئوری و تسلط بر کار عملی و اجزای تشکیل دهنده مدل های مختلف دزدگیر معمولی و تصویری، ظرفیت کلاس آموزش نصب دزدگیر خودرو به طور محدود و از 3 تا 5 نفر در نظر گرفته شده است.

شهریه آموزش نصب دزدگیر ماشین

یکی از ملاک‌های اصلی در انتخاب آموزشگاه نصب دزدگیر خودرو، شهریه آموزش نصب دزدگیر خودرو است. مجتمع آموزشی برق دوره نصب دزدگیر خودرو را به دو شیوه عادی و خصوصی آموزش می‌دهد. هیچ تفاوتی بین محتوای آموزشی این دو دوره نبوده و تنها تفاوت آن‌ها این است که دوره خصوصی به صورت تک نفره و هماهنگی با استاد دوره برای مشخص کردن ساعات آموزشی تشکیل می شود. شهریه این دوره بصورت عادی به طور محدود با تخفیف 30 درصدی ارائه می‌شود.

گواهینامه ارائه شده پس از اتمام دوره

پس از اتمام جلسه‌های آموزشی نصب دزدگیر خودرو، افرادی را که تمایل به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای هستند را به صورت رایگان به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی کرده و پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قابل قبول می‌توانند در آزمون عملی شرکت کنند. پس از پشت سر گذاشتن موفقیت آمیز آزمون کتبی، گواهینامه فنی و حرفه‌ای برای فرد صادر می‌شود.

مزایای گواهینامه پایان دوره

مدرک فنی و حرفه ای از اعتبار بالایی در کشور برخوردار بوده و مورد تایید تمامی سازمان‌های دولتی، ارگان و شرکت‌های خصوصی است. با در دست داشتن گواهینامه پایان دوره فنی و حرفه ای نصب دزدگیر خودرو می‌توانید کسب و کار شخصی خود را آغاز نموده و با دریافت پروانه کسب، وام‌های ضروری با سود‌کم را برای احداث مرکز تعمیرات خود دریافت نمایید.

به علاوه مدرک فنی و حرفه ای دو زبانه بوده و در کشور‌های خارجی نیز قابل ترجمه است و می توان با در دست داشتن این مدرک موقعیت‌های شغلی با درآمد بالا را در کشور‌های خارجی دریافت به دست بیاورید. در صورتی که مایل به مهاجرت کاری به کشورهای خارجی  هستید، گواهینامه پایان دوره می‌تواند سودمند است.

مدت دوره آموزش تخصصی نصب دزدگیر خودرو

کلاس آموزش نصب دزدگیر خودرو در یک دوره 10 ساعته در کارگاه‌های مجهز به انواع ابزار و تجهیزات به روز برگزار می‌شود. در طول مدت دوره آموزشی، مفاهیم به صورت تئوری به شرکت کنندگان آموزش داده شده و پس از آن نصب انواع دزدگیرهای خودرو را به صورت گام به گام و عملی آموزش داده می شود. به طور کلی 80 درصد از مدت دوره آموزش تخصصی نصب دزدگیر خودرو به کار عملی اختصاص داده می شود.

آموزش نصب دزدگیر خودرو مناسب کیست؟

دوره نصب دزدگیر خودرو برای داوطلبانی که می توانند به مدت 1 هفته از کسب و کار دور باشند یا افرادی که به دنبال تغییر شغل هستند ایده آل است. به علاوه این دوره برای قفل سازانی که درگیر بازار خودرو نیستند، عملیات تجارت موتور که می خواهند کلیدهای خودرو و خدمات قفل را ارائه دهند و افرادی که به دنبال تغییر شغل به یک بازار خاص با سطح بالایی از محتوای فنی و پاداش‌های خوب هستند، ایده آل است.

نصب دزدگیر خودرو دوره آموزشی ایده ‌آل برای کسانی است که می‌خواهند در این تجارت با سطح استثنایی شروع کرده و به بهترین جایگاه شغلی برسند. این شغل نیازمند دقت و ظرافت حین انجام کار بوده و توصیه می‌شود افراد دقیق و مسلط به ریزه کاری‌های سیم‌کشی خودرو در این دوره شرکت کنند.

مزایای شرکت در آموزش صفر تا صد نصب دزدگیر ماشین

آموزشگاه‌های زیادی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی نصب دزدگیر خودرو نموده‌اند. برای انتخاب یک آموزشگاه عالی برای آموزش نصب خودرو لازم است به فاکتورهای مختلفی توجهی کنید. مجتمع آموزشی برق یکی از بهترین مراکز تدریس نحوه نصب دزدگیر خودرو در شهر تهران بوده که با سابقه طولانی مدت و فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای دوره نصب خودرو را به صورت صفر تا صد و کاملا عملی برگزار می‌کند.

تدریس سرفصل‌های آموزشی توسط اساتید به نام و مطرح کشوری در کارگاه‌های پیشرفته و بهره‌مندی از مشاوره‌های کسب و کار، ورود شما به بازار کار تخصصی نصب دزدگیر اتومبیل و کسب درآمد بالا را تضمین می‌کند. ارائه پشتیبانی نامحدود و امکان بازآموزی رایگان از دیگر مزایای شرکت در دوره نصب دزدگیر خودرو مجتمع آموزشی برق است. موقعیت مکانی عالی آموزشگاه و امکان دسترسی به آن از طریق وسایل نقلیه عمومی موجب راحتی کارآموزان شده است.

توضیحات کاربردی و آموزشی

دوره نصب دزدگیر خودرو آموزشگاه برق به صورت تئوری و عملی، شیوه گام به گام نصب انواع خودرو های داخلی و خارجی را به طور صفر تا صد آموزش می‌دهد. توضیحات کاربردی و آموزشی این دوره طوری تنظیم شده است که افراد مبتدی تا پیشرفته بتوانند در این دوره شرکت کرده و با کار گروهی بتوانند به یک متخصص حرفه ای تنظیم و نصب انواع مختلف دزدگیر های معمولی و تصویری برای مدل های مختلف قدیمی خودرو تا مدل های جدید بپردازند.

بازار کار نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟

یکی از متداول ترین سرقت‌هایی که در کشور ما اتفاق می افتد سرقت خودرو و لوازم جانبی آن است و آمار گزارش‌های سرقت خودرو به پلیس آماری نگران کننده است. هر فردی پس از خرید خودرو به منظور جلوگیری از حوادث ناگوار، اقدام به تامین سیستم امنیتی آن می‌نماید؛ به همین علت است که افراد زیادی برای نصب انواع دزدگیر خودرو به متخصصین در این امر مراجعه می‌نمایند. شغل نصب دزدگیر خودرو از جمله مشاغل پردرآمد در کشورهای مختلف بوده و می‌تواند درآمد بالایی را برای فرد به دنبال داشته است.

دزدگیرهای خودرو در واقع حسگرهایی می‌باشند که به یک آژیر وصل شده و معمولا بر روی درب اتومبیل قرار می‌گیرند؛ با لمس کردن درب خودرو توسط سارق یا هر شخص دیگری این آژیر به صدا در آمده و مالک خودرو از خطر احتمالی آگاهی می‌یابد. نصب این دزدگیرها نیاز به مهارت ویژه‌ای داشته و افراد مبتدی قادر به انجام این کار نمی‌باشند. در نتیجه نیاز جامعه به نصاب های انواع دزدگیر خودرو بسیار زیاد بوده و این افراد می‌توانند آینده شغلی روشنی را پیش رو داشته باشند.

نصب دزدگیر خودرو در تهران

چه به تازگی یک وسیله نقلیه کار کرده بدون دزدگیر خریداری کرده باشید یا فقط تصمیم گرفته باشید که امنیت بیشتری را برای خودرو فعلی خود در نظر بگیرید، نصب یک سیستم دزدگیر در خودروی خود هرگز ایده بدی نیست. تعدادی از مزایای عملی وجود دارد و در برخی زمینه‌ها، اضافه شدن یک سیستم هشدار دهنده می‌تواند هزینه بیمه خودرو را کاهش دهد.

دزدگیر خودرو یک دفاع فوق العاده در برابر سرقت خودرو است و سیستم ضد سرقت خودرو باید توسط یک فرد متخصص در این حوزه انجام شود. اگر چه این فرآیند به سادگی تعویض روغن موتور خودرو نیست، اما اقدامات آن به طرز شگفت‌آوری ساده است و با استفاده از آموزش‌های مبتدی تا پیشرفته و مرحله به مرحله مجتمع آموزشی برق به یک متخصص نصب دزدگیر خودرو تبدیل شوید.

به دلیل آمار بالای خرید اتومبیل و سرقت آن‌ها، خرید و نصب دزدگیر خودرو می تواند یک راه حل تضمین کننده است. به علاوه عدم پیچیدگی شغلی و آسان بودن ورود به بازار کار و خرید سرمایه کم یکی از شغل‌های فنی پر طرفدار است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که بازار کار شغل نصب دزدگیر خودرو به شدت عالی بوده و از آینده خوبی نیز برخوردار است.

درآمد نصب دزدگیر خودرو چگونه است؟

همان طور که در قسمت بالا اشاره شد، بازار کار شغل نصب دزدگیر خودرو بسیار خوب بوده و به همین دلیل می‌توان درآمد به نسبت عالی را برای افراد فعال در این حوزه تخمین زد. از آن جایی که درآمد مشاغل فنی و آزاد به فاکتورهای متعددی بستگی دارد، نمی‌توان یک عدد دقیق را برای درآمد ماهیانه نصاب دزدگیر اتومبیل به طور ثابت بیان کرد. از عوامل تاثیرگذار بر عایدی شغل نصب دزدگیر خودرو، میزان مهارت و تجربه کاری فرد نصاب دزدگیر خودرو است.

هر چه نصاب دزدگیر ماشین به سیستم‌های داخلی خودرو، انواع دزدگیرهای معمولی و تصویری ماشین، سیم کشی برق و دزدگیر تسلط داشته است سرعت کار بر روی خودرو بیشتر شده و می توان تعداد پروژه‌های بیشتری در طول روز انجام داد. همین امر موجب می‌شود که درآمد فرد با تجربه نسبت به فرد تازه کار اختلاف زیادی داشته است.

نصاب دزدگیر خودرو به طور مستقیم با مشتری در ارتباط بوده و باید بتوان از طریق انجام تخصصی کار و تحویل به موقع، رضایت مشتری را جلب کرد. از دیگر فاکتورهای تاثیر‌گذار بر میزان درآمد شغل نصب دزدگیر خودرو می‌توان به تبلیغات اشاره کرد. شما می‌توانید با نصب تراکت در کنار مراکز مکانیک خودرو و فروش قطعات خودرو، مشتری‌های بیشتری جلب کنید.

میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع به کار

اگر قصد راه‌اندازی شغل نصب دزدگیر و سایر سیستم‌های امنیتی خودرو را دارید پس از کسب اطلاعات در رابطه با بازار کار و میزان درآمد آن نیاز است تا در رابطه با مقدار سرمایه اولیه‌ای که برای شروع به کار نیاز دارید نیز به طور کامل تحقیق و بررسی نمایید؛ چرا که بی توجهی به این امر می‌تواند شما را از ادامه مسیر متوقف نموده و یأس و ناامیدی ایجاد نماید.

در ادامه در صورتی که دارای سرمایه بیشتری هستید می‌توانید نسبت به خرید تعدادی دزدگیر و سیستم‌های حفاظتی خودرو اقدام نموده و مغازه ای در نزدیکی تعمیرگاه های خودرو افتتاح نمایید. اما در صورتی که از این میزان سرمایه برخوردار نمی‌باشید می‌توانید پس از کسب مهارت در تعمیرگاه‌های مرتبط با برق خودرو گوشه‌ای از مغازه را اجاره نموده و به انجام امور نصب دزدگیر بپردازید و پس از اندوختن میزان سرمایه مورد نیاز اقدام به اجاره مغازه به صورت مستقل نمایید.

البته ممکن است بسیاری از افراد اقدام به ثبت نام در سایت‌هایی مانند استادکار نموده و با این شرکت‌های خدماتی همکاری نمایند که در این صورت سرمایه‌ای در ابتدای کار مورد نیاز نخواهد بود.

آموزش نصب دزدگیر خودرو

مشکلاتی که یک نصاب دزدگیر خودرو بداند

نصب دزدگیر خودرو یکی از حرفه‌های تخصصی بوده که فرد فعال در این حوزه باید بر تمامی موارد و مشکلات مربوط به قبل از نصب دزدگیر ماشین، حین انجام کار و هم چنین پس از نصب دزدگیر و تست آن مسلط است. از مشکلاتی که نصاب دزدگیر خودرو بداند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کار نکردن دزدگیر خودرو
 • عدم عملکرد صحیح ریموت دزدگیر خودرو
 • قطع نشدن صدای دزدگیر خودرو
 • علت خرابی فیوز دزدگیر
 • عیب یابی و تعمیر باتری ریموت دزدگیر
 • عدم دسترسی به موقعیت دقیق خودرو پس از سرقت

آموزش نصب دزدگیر ماشین فنی و حرفه ای

ارائه مدرک معتبر و دو زبانه از طرف سازمان فنی و حرفه ای به کسانی که بتوانند نمره حد نصاب برای قبولی را در آزمون‌های کتبی و عملی دریافت کنند، از مزایای آموزش نصب دزدگیر خودرو فنی و حرفه ای در مجتمع آموزشی برق است. مدرک فنی و حرفه ای معتبرترین گواهینامه در کشور بوده که مورد تایید بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و هم چنین موسسات خصوصی است.

به علاوه افرادی که قصد مهاجرت به کشور‌های خارجی دارند و می‌خواهند در آن جا مشغول به ارائه خدمات نصب دزدگیر خودرو شوند، می‌توانند با در دست داشتن مدرک فنی و حرفه‌ای نصب دزدگیر خودرو، در سایت‌های کاریابی خارجی، موقعیت‌های شغلی با درآمد بالا را پیدا کرده و مشغول به کار شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  WeCreativez WhatsApp Support
  اگر درباره دوره های آموزشی سوالی دارید بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
  سلام، چطور میتونم کمکتون کنم ؟